Sporenie / poistenie pre deti. Máte nejaké?

cistko
4. okt 2007

Mate nejake sporenie pre drobcekov? Alebo nejaku vyhodnu poistku??? Poradte, chceli by sme aby bol nas drobcek aj poisteny a zaroven krstni rodicia by mu chceli zalozit, nejaky ucet, ci vkladnu knizku a tam prilezitostne prispievat...

katarina104
17. sep 2012

@ladybirds ahoj už si niekam strčila peniažky? myslím na nejaký účet? bola si v tej slsp? 🙂

ladybirds
17. sep 2012

@katarina104 este som s nimi nic nerobila.. mam ich na svojom sporiacom ucte.. akurat som citala ten prispevok o mbank... ale teraz momentalne nemam cas niekam chodit. pocas zimy by som sa chcela uz pre nieco rozhodnut 😵

katarina104
18. sep 2012

@ladybirds no ja som na tom podobne nemám čas ani banky obehať 😒 ale už by som tiež mala niečo riešiť, asi dám do ten mbank, je do z domova a nikde nemusím chodiť no 🙂

adriene
18. sep 2012

@katarina104 Hodne se vyuziva i konto Slunicko od Ceske posty, sjedna to s tebou postacka i doma 🙂

molly28
20. sep 2012

..kočky ja len tolko, že myslím si že je rozdiel poistenie a poistenie..priklanam že radšej mať sporenie . - istotu..ale čo sa týka poistenia, hlavne urazoveho tak podla mna je to treba...človek nikdy nevie čo sa môže stať a zrazu zistite že hups, keby som mala aspon urazovku tak mi to zabezpeči aspon nejaku časť prijmu...presne viem o čom hovorim, pretože mám dieťa, ktoré má časté urazy a aspon takto mi pokryje stratený prijem, keď musím byť s nou doma...

eicul82
25. sep 2012

Prosím o tip na dlouhodobé výhodné spoření v ČR pro mimi 🙂

anezkaheltova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamina2388
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
megyjoel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eaurelia
27. dec 2012

Ahojky, ja mám pre dcérku Farbičku a pracujem pre všetky komerčné poisťovne, takže viem že tento produkt je nevýhodný iba pre maklérov, lebo je najlepší pre dieťa a je za neho nízka provízia. Je tam šetrenie, dajú sa poistiť úrazy,... za cca 20 eur mesačne, dieťatu našetríte, je kryté na bežné úrazy, hospitalzáciu, trvalé následky, smrť úrazom a pre poistníka (matku, otca,..) aj oslobodenie od platenia v prípade invalidity alebo smrti. Kolegynim syn si teraz zlomil nejakú kostičku v zápästi, mal tam nejaký necelý mesiac sadru a dostala 680 Eur ;)
Rodičia by mali myslieť hlavne na to, že keď sa dieťatku niečo stane, musí jeden z rodičov ostať pri ňom doma a treba teda nahradiť príjem. Aj čo sa týka nemocnice, mamy sú pri deťoch zadarmo len do troch rokov, potom si platia. Nuž, porozmýšľajte a keby niečo, ozvite sa ;)

denaalubos
27. dec 2012

@cistko my mame farbicku z alianz.

tatrankamoja
25. jan 2013

@denaalubos výborné rozhodnutie - farbička je najlepšia..... 🙂 🙂 🙂 🙂 viem o čom hovorím, sama som si tiež robila prieskum medzi detskými sporiacimi a poisťovacími produktami a vyšla najlepšie...... 😉 😉 😉

vierockanm
30. jan 2013

Ak potrebujete info a poradiť o sporení, úrazov pre detičky alebo rodičov pomôžem . Zaoberám sa všetkými poistovňami na Slovensku ,zaleží od rodičov a ich príjmu koľko majú na platby. Aj nízke platby stačia na to, aby vase dieťatko v pripade úrazu bolo dostatočne kryté a dostalo bolestne ,myslím okrem sladkej čokoládky🙂))))

kata2882
31. jan 2013

http://totalmoney.sk/sporenie/sporiace-ucty-pre...

porovnania produktov sporenia pre deticky....... 🙂

veronikakucerkova
6. feb 2013

@tatrankamoja suhlasím s tebou farbička je pre deti výhodná.aj čo sa týka cestovného poistenia zdarma.a dalsou výhodou je aj to že sa tam dá poistit aj rodič kedy je najlepšie poistit tak mamičku.a samozrejme tam treba zahrnúť aj oslobodenie od platenia.toto je velmi dôležité. 😉

sakura77
6. feb 2013

ja som vsetky tie ohromne poistky zrusila...nikdy nam nic nevyplatili,vzdy sa nasli nejake veci preco nie a to som tam teda davala dost penazi...zrusila a dala som klasicke stavebne sporenie a dam nejake urazove..inak nic...manzelovi dolamanu ruku s dvoma nutnymi operaciami,pobytmi v nemocnici a nasledkami nevyplatili lebo "raz davno niekedy " bol na nejakom vysetreni kosti...s negativnym vysledkom ...a aj tak mu to neuznali,ked sme tam volali s pravnikom tak radsej sa dohodli ze mozeme zrusit s tym ze nam vyplatia komplet do centu co sme tam dali...takze o com to je asi? nepriznali si tym sami sebe chybu? a keby sa aj daco stalo..zaidne peniaze mi dieta nenahradia...takze sporime,kupime bytiky detom a potom nech sa rozhodnu co s tym sami,ked budu velki...

molly28
6. feb 2013

@sakura77 práve tu platí to..nie je poistka ako poistka....nie je sporenie ako sporenie....veľmi záleží od človeka, ktorý Vám drží dohľad nad Vašimi poistkami...od človeka, ktorý sa snaží pomôcť...pretože ak je to človek , ktorý ide len po províziach, tak sa pozerá hlavne na to, a zabúda na základnú prioritu - klient....a to čo je pre neho a jeho potreby to najdôležitejšie....

zase sme pri tom, že je to o človeku :D

veronikakucerkova
6. feb 2013

@molly28 súhlasím

veronikakucerkova
6. feb 2013

@molly28 A ešte by som dodala k tomu čo si napísala nerieši problémy klienta ale svoju výplatu.A rada poradím ostatným ak Vám niekto donesie ponuku že TOTO jepre Vás výhodné tak si to radšej preverte viac krát.pretože to vačšinou nie je výhodné pre vás ale pre neho

molly28
6. feb 2013

@veronikakucerkova ano presne tak...je to to, čo vždy aj ja riešim s mojimi klientami....to čo potrebuje klient....vždy pri audite zmluv klient uvidi čo ano a čo nie :D

karideni
6. feb 2013

@cistko Dobry den ano mi mame tiez pre deticky poistenie a mame ucet kde si sporime s urokom az 5,8% na domu 15 rokov a naspori tam krasnu sumu k poistke a vyhodou toho uctu je ze sa da disponovat s peniazmi kedby ste potrebovali.

veronikakucerkova
6. feb 2013

@molly28 ja taktiež sklientmi hovorím na rovinu a takisto im radšej odporučím sporenie niekde inde čo je aj najvýhodnejšie.ak sa neriešia potreby tak poistenie je bezpredmetné.

lenka1199
7. feb 2013

Ahojte ja som taktiez mamicka a rada Vam poradim kt.poistka je najlepsia ci pre vase dita alebo vas.Robim poistovacku pre union,poistky od vymyslu sveta :D cez zivotne,investicne,cestovne,urazove,cestovanie do hor,poistky majetku,nehnutelnosti,vozidla.takze ak chcete sa mi ozvyte.Dakujem 🙂

axdxa
9. feb 2013

dobry den, ak sa zaujimate o vyhodnu poistku pre dietatko, rada vam poradim

zuzkat1
9. feb 2013

@sakura77 suhlasim. My s muzom sme poisteni a lutujem to. Neviem sa dockat kedy nam to schodi.Mala ma vkladnu knizku s 2%urokom. Mesacne tam idu peniaze plus to co dostane na sviatky.

lubkasungirl
12. feb 2013

@karideni to kde davaju urok 5 percent?

mami.sk
12. feb 2013

pre dcérku máme poistenie so sporením ale nie kvôli poisteniu samotnému ale kvôli tomu, že je tam zaujímavé zhodnotenie a v 25 tich rokoch dostane peknú sumu a popritom je aj aj poistená aj v prípade, že sa mne alebo MM niečo stane - potom za nás platí poisťovńa 😉
zároveň má aj dlhodobé sporenie do podielových fondov a detskú vkladnú knižku - tam jej odkladáme peniaze čo dostane 😉

karideni
13. feb 2013

@lubkasungirl Ahoj 5,8% v AXA

lubkasungirl
13. feb 2013

@karideni dakujem za info a aky je to produkt?