Úrazové poistenie a prvý úraz

lucifukball
30. júl 2008

Ahojte, dnes sa nám stala taká nemilá vec, že sme museli ísť so synom do nemocnice zašívať nohu, padol pri hre a mal tam asi 5cm dlhú ranu. Má úrazové poistenie s kontinuity a chcela by som sa spýtať či niektorá nemá podobné skúsenosti alebo poisťovňu a vedela by mi poradiť či takýto decký úraz sa zahŕňa do toho lebo v poistke sú len trvalé následky vo volnom čase, jazva mu tam ostane parádna, ale neviem či dostane za to aj nejaké korunky. ďakujem

attena
31. aug 2012

@sisaha sazovala som sa nic so ym nevyriesila

sisaha
31. aug 2012

@attena ak si precitas prispevky vyssie, tak aj kočky čo pracuju v poisťovniach potvrdili, že kolko životnych zmluv, toľko plnení...

attena
31. aug 2012

@sisaha ano oni ti naslubuju lebo robia v poistovni aby mali co najviac klientov

sisaha
31. aug 2012

@attena no ale ako vidis, nie je to iba o sluboch. Ja som tie peniaze aj realne dostala.

jerry23
4. okt 2012

zalezi dost aj kolko rokov robia v poistovni, ....zla reklama by isla rychlo...

lumila2
29. jan 2013

@kristinenka ahoj, a môžem si uplatniť vyplatenie poistky ak som mala úraz a nebola som PN, ale som čerpala pár dni dovolenku?

vierockanm
30. jan 2013

@macka01
napis mi meil na mojipriatelia@azet.sk a dam ti kontakt poradi ti

kristinenka
30. jan 2013

@lumila2 to zalezi na tom, ako su VPP postavene. treba zistit, ci je na odskidnenue urazu potrebna pnka. Starsie poistky to msli, teraz uz vacsinou nie, nie je to moc vyhodne pre klienta

fazulka7
25. okt 2015
Používateľ fazulka7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fazulka7.

Ja sa spolieham na úrazové poistenie od unionu. https://www.union.sk/urazove-poistenie-online Kamoška s ním mala už aj dobrú skúsenosť

petruska89
26. okt 2015

lumia2ahj ano môžeš pokial si mala čas doby nevyhntného liečenia v zmluve nemusíš byť na pn a odktoreho dňa to máš🙂stačí napíš kde máš to positenie , čo sa ti stalo a ake pripoistenia ak chceš kľudne napíš a poradím ti

benakz
26. okt 2015

@fazulka7 UNION je dobra volba poistovne, ale ked mat dieta kvalitne poistene, tak urcite METLIFE.. do konca roka maju bonusove krytia 20% zdarma na kazde.. a myslim ze cenovo sa nedaju porovnavat.. velmi vyhodne fakt 🙂 aj moj drobec ho má 🙂

radios01
26. okt 2015

@lumila2 myslim, že môžeš, ja mám podobné poistenie a tam nemusíš byť ani na PNke

mar005
27. okt 2015

@fazulka7 - ak sa ste uzavreli to poistenie co ma union online - slabe krytie.. Trvale nasledky urazu a v kriricke choroby - to je to co je najdlolezitejsie a ma byt na co najvacsiu sumu. aspon 10 000 eur -15 000 eur. Preco? Pretoze prave ked dieta vazne ochorie alebo bude mat trvale nasledky urazu, obycajne nemame peniaze na vykrutie tychto situaci

mar005
27. okt 2015

@benakz - Metlife?? Pocitam ze mate este sporiacu poistku.. Gratulujem - 25 % co z toho zaplatite vyhodite na poplatkoch.
Taktiez, Metlife po par rokoch Vam zvysi poistne v dosledku veku poisteneho .Cize len zdrazuje a zdrazuje..

timea7
28. okt 2015

@mar005 akú poisťovňu odporúčaš pre úrazové - len úrazové poistenie dospelého?

mar005
28. okt 2015

@timea7 - neexistuje jednoznacna odpoved... Zavisi od zdravotneho stavu, ci je zamestnany alebo ci podnika...A tiez ake zamestnanie ma - rozne zamestnanie maju rozne rizika..

petruska89
29. okt 2015

timea7 prestne ako píše mar005 tak neni to jednoznačné ktorá ako vinde najlešie ale väčšinou basler je jedna s najlacneších samostatne úrazových poistení

timea7
29. okt 2015

@petruska89 mne nejde o to, ktorá je najlacnejšia, ale ktorá má najlepšie krytie

mar005
30. okt 2015

@petruska89 - nesuhlasim s baslerom...su aj ine poistovne co s prstom v nose ju prekonaju.. napr. V pocte kritickych chorob.. basler ma 18. Ine 32 az 54 kritickych chorob co kryju.. a ako som sa vrtal tal som sa vrtal v rizikovke v baslery ale poistenie PN som nenasiel.. takze tak

frapper
31. okt 2015

@mar005 Áno niektoré 54,ale keď si pozriete niektorú z položiek,tak je 1 rozpísaná napr. do 3-4položiek.Takže,keby sa spojili tieto položky do 1,zúžil by sa aj počet.

mar005
1. nov 2015

@frapper- a ustalite sa na pocte 32...

frapper
1. nov 2015

@mar005 Neviem či to viete,ale ALLIANZ má pri niektorých diagnózach,ktoré sa najčastejšie diagnostikujú 2x plnenia PS,ktorú si dojednáte,bez navýšenia poistného.

mar005
2. nov 2015

@frapper -neviem ci viete ale GENERALY ma pri niektorych diagnozach 2x plnenie ... Tiez v AXE je vacsie pokrytie a uz aj taka Uniqua v pohode strci do vrecka ALLIANZ.. Holt nie je ALLIANZ to co byvalo..

timea7
2. nov 2015

@mar005 súhlasím, že Allianz už nie je zďaleka to, čo bývala.

frapper
2. nov 2015

@mar005 Vedeli by ste mi povedať,pri ktorých diagnózach majú 2xkrytie v týchto poisťovniach?Napr.pozerala som si v AXE-R3,ale bolo drahšie oproti ALLIANZ.Neviem ako by to bolo pri kritických chorobách.

mar005
3. nov 2015

@frapper - poviem takto : ALLIANZ je velmi draha poistovna , ak riesime cloveka ktory je zdravy, nema vaznejsie problemy -rakovina, vysoka nadvaha, alebo viacero chorob naraz.. Generaly v pohode strci do vrecka ALLIANZ v pripade ak sa jedna o zamestnaneho cloveka a napr. AXA - ak je clovek majitel s.r.o. alebo SZCO - to znamena ze oficialne maju prijem mensi..

@timea7 - mate pravdu ALLIANZ povazujem za dinosaura, ktory zaspal dobu

frapper
3. nov 2015

@mar005 Ja som sa vás pýtala,pri ktorých diagnózach majú 2x plnenie tie poisťovne čo ste spomýnali.Tvrdíte to,tak dajte túto informáciu. Poviem to ja zasa takto:stále tu uvádzate ľudí do omylu.Veď ak niečo chcete tvrdiť tak aj dajte príklad,napíšte to tu.Teraz hovoríme o 2x plnení pre kritické choroby.Každý kto tu číta príspevky si urobí úsudok.Jednoznačne je Allianz najsilnejšia poisťovňa na SK,má svoje postavenie a pretože je férová aj pri plnení poist.udalostí,nejde pod cenu.

timea7
3. nov 2015

@frapper pred piatimi rokmi som bola toho názoru aj ja, po jednej "milej" skúsenosti som si nie až taká istá ich férovosťou 😒 😒 😒 😒

frapper
3. nov 2015

@timea7 Viete ja neviem o akú vašu skúsenosť išlo,ale možno poisťovňa postupovala správne.To ja neviem len takto posúdiť,keď neviem okolnosti.Možno,keby ste to mali aj v inej poisťovni,tiež by tak postupovali a bola by ste sklamaná inou poisťovňou.

timea7
3. nov 2015

@frapper nepostupovala, v poisťovni som pracovala, ale nakoniec som si vymohla svoje, len dôvera už je fuč.