• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zrušená poistná zmluva a vyplatenie odkupnej hodnoty. Ako dlho to trvá?

17. februára 2009 
Neviete mi prosím niekto poradiť?? zrušila som positnú zmluvu a majú mi vyplatiť jej odkupnú hodnotu, ale nepovedali mi koľko to trvá. Do spoločnosti sa nemôžem dovolať, lebo všetci operátori sú obsadení.
16. feb 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak 3mesiace,aspon u mna si Amslico :angry: davalo na cas,ale ked ja som meskala so splatkou co i len par dni uz vypisovali :angry: ..
16. feb 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tamarka v akej poistovni?
16. feb 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka, to ani zo srandy nehovor, tiež mám amslico, a s tým meškaním ani nehovor, ja som meškala týždeň, lebo som bola s babulami na očr-ke, tak som na to pozabudla, a to hneď vypisovali a posielali nový šek

mimik - amslico
16. feb 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tamarka amslik zrusit,to je len pre milionarov,mamina to poctivo platila a ked jej mali vyplatit poistne za uraz(popalenie)tak nic nedostala!!!a v inej mansej poistovni dostala. :angry:
16. feb 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka tak to je sila, ja tam mám ďalšie 2 poistky, dnes som sa tam pokúšala asi 3x volať a zakaždým mi tam tetula vyrecitovala príhovor a že všetci operátori sú obsadení. Tam asi spravím bordel :angry: :angry:
16. feb 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tamarka treba tam prísť osobne a aj nakričať, lebo slušných ľudí odpálkujú. treba tam ísť a nech to zrušia hneď že si počkáš na vyrozumenie. ono sa to dá, len naťahujú čas.
16. feb 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri zruseni zmluvy treba ratat aj s vypovednou lehotou, poistenie zanikne vypovedou ku koncu poistneho obdobia, vypoved sa musi dat aspon 6 tyzdnov pred jeho uplynutim....poistne obdobie byva vacsinou splatka (mesiac, stvrtrok, polrok, rok) a az po ukonceni zmluvy sa vyplaca odkupna hodnota, cca do 15 dni od ukoncenia. Samozrejme, je mozne zrusit poistenie aj dohodou k urcitemu datumu - musi s tym suhlasit aj druha strana...treba sa dohodnut...
16. feb 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimik, ja už čakám mesiac a nič :angry:
16. feb 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tamarka a zmluvu mas uz ukoncenu, alebo este bezi vypovedna lehota?
16. feb 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zmluva už je ukončená
16. feb 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ich treba trochu ponahanat, pripadne sa obrat na toho obchodaka, ktory ti zmluvu uzatvaral
16. feb 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimik, asi budem musieť :angry:
17. feb 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok