Ako čo najrýchlejšie otehotnieť?

denisa811
4. jan 2018

Ahojte kočky. 🙂 Chcem sa spýtať.Nevedeli by ste mi poradiť ako čo najrýchlejšie otehotnieť?
Mám pred plodnými dňami a usilovne sa snažíme,no už to trvá niekolko mesiacov a nič.
Príp.nejaké vaše úplne prvé príznaky tehu? 🙂

veronika2703
4. jan 2018

Ahoj..uuff to by chcela asi kazda vediet, nejake tipy ktore zaberaju..ale na kazdu z nas plati nieco ine..nam sa podarilo ked som manzelovi naordinovala folandrol, ale zial prisla som o to, lebo sa zle vyvijalo..:/ ja napriklad do ovulacie pijem alchemilkovy caj, vraj je velmi dobry na vyzivu maternice..skus mozno nieco take, urcite ti to neublizi 🙂 okrem toho si robim ovulacne testy od 10 DC..

mirellka
4. jan 2018

babulky doporučujem spraviť si trošku očistnú kúru napr s aloe vera gelom ale poriadnym kvalitným a k tomu nasadiť tekvicový sirup..je výborny na posilnenie pohlavných orgánov ako u žien tak aj u mužov....už je niekolko takých tekvicových detičiek , držím place a posielam tehu bacile 😉

veronika2703
4. jan 2018

@mirellka fihaa, tak o tom som este nepocula...skusim :P

madamcoco
4. jan 2018

Nic, cakat kedy to pride. Ved aj "vyroba" babatka je pekna, nie? 😁

rooni
4. jan 2018

@veronika2703
Ahoj, môžem sa ťa opýtať po akom dlhom čase užívania folandrolu si otehotnela? Ďakujem 🙂

janak468
4. jan 2018

My ked sme sa snazili tak som pred plodnymi dnami a pocas pila grepovy dzus ale taky 100% lisovany a po plodnych dnoch ananasovy.. to som skusila jeden mesiac a v ten mesiac sa vydarilo.. tak vyskusaj 😉 + hned po skonceni MS som pila alchemilkovy caj a pocas ovulacie som prestala..

veronika2703
4. jan 2018

@rooni no manzel ho bral druhy mesiac a hned sa podarilo..🙂

rooni
4. jan 2018

@veronika2703
A mysliš že to bolo vďaka folandrolu, alebo bral manžel ešte aj niečo iné? 🙂...moj bere folandrol už cca 8 mesiacov a stale nic :/

veronika2703
4. jan 2018

@rooni noo tazko povedat..ja som brala od septembra 3 baliky inofolicu a nic..a ked som prestala, manzelovi som naordinovala folandrol..myslim ze by to mohlo byt aj vdaka tomu..plus tie ovulacne testy..predtym som si ich nerobila..a samozrejme tutumutu kazdy druhy den v tyzdni ovulacie 🙂

lucka210
4. jan 2018

Ahoj, pozri stránku otehotnenie.sk, majú výrobky na podporu otehotnenia 😉

trashpanda
4. jan 2018

Nemam snazilkovske skusenosti, ale snazilky-kamaratky ano. Velmi casto pocujem, ze to vyslo, az ked sa na to prestali sustredit, vymyslat "triky", pocitat ovulaciu atd. 🙂 Proste to pustit z hlavy a nechat tomu volny priebeh (samozrejme po roku uz by to bolo ine, ale par mesiacov mi pride v poho 🙂 )

smajlik123
5. jan 2018

No nemozete chciet silou mocou viem to s vlastnej skúsenosti. Ja som sa s manzelom snazil 3 roky aale nic tak sme riesili uz umele oplodnenie minuly roktyzden v oktobri sme boli uz na klinike v brne a nakoniec po dvoch tyzdnoch po tej klinike sme zistili, ze som tehu. Takze nam sa tomi podarilo ani sami nevieme ako, prestali sme uz nato myslieť, ani sme uz nato netlacili, uz sme sa zmierili s tym,ze bohužiaľ nic ine nam neostava ako to umele a prave vtedy sa namti to podarilo. Ostali sme v poriadnom soku. A dnes som uz v 15.tom tyzdni co je 4 mesiac tehotná, uz vieme,ze sa nam tam skryva chlapček ;) Takže, urcite netlacte na to!! ;) 🙂

andulka126
6. jan 2018

Ja som nemohla ostat tehu, vyse 3 roky, skusala som kade co, všelijaké tabletky,sirupceky,odvary,meranie bazalnej teploty a pod. Kazdy mesiac som cakala ci prideje ms ci niesa o nervy, muz mi povedal nech netlacim na pilu, naraz s to pustila z hlavy a sup o mesiac 2 ciarky, nechapala som,pomohlo to🤗

tinuska0306
11. jan 2018

@andulka126 toto radí väčšina a zaberá to u väčšiny 🙂 ale ako sa to dá? ja sa neviem nejak odosobniť, aby som na to nemyslela :( mala som popri robote aj brigadu, čiže som robila každý den, šli vianoce, takže myseľ mala čo robiť ale ja tak som pri každom pichnutí hned myslela, že či je ovu, či sa uhniezduje, či som už tehu...

didi2102
11. jan 2018

Ja som brala inofolik,priatel 120eurove vitaminy ovulacne testy dovolenka snazilkovanie a sex z radosti vzdy a vsade😊ale z nicim sme to neprehanali,mesiace plynuli a nic,dr. mi do 3/4roku zobral krv nasadil lieky aby sa lahsie otehotnelo a zase nic,skoncili sme sa v martine zrazu mi zistili pco a vraj som ovulu nemala aj ked mne tvrdil dr ze vsetko ok a aj ovulacne testy mi vychadza,dalsie lieky injekcie a nakoniec IUI a bum na 1x tehu strasne aa tesim...odosobnit som sa nevedela aj ked sme si uzivali zivot mali zaujmy atd vnutorne mi ❤ pukalo ... moj 1.priznak bol 2tyzdne po IUI silna bolest brucha vajecnikov az som odpadavala nevnimala myslela som ze.to nevyslo a zacina brutal mrcha

andulka126
12. jan 2018

@tinuska0306 ja som po porate bola na tom dosť zle az do chvilke ked som neostala tehu trvalo to skoro 3 roky, kazdy mesiac cakala na ms ked trocha meskala uz som robila testy a neuspesne, s nervami v koncoch a pritom som mala ms stale nepravidelnu, ale napokon som to vypustila z hlavy a odrazu 2 ciarky, bola som velmi prekvapena ale fakt to zabralo... viem je to tazke.. tiez som bola na tom rovnako, drzim palce

jane5552
16. jan 2018

Ahojte dievčatá,,,ako tak čítam tak ta psychika robí asi vela 🙈 my sa snažíme o drobca rok a pol,,a nic 😢 som z toho veľmi smutná 😢😢😢 a áno ťažko je nato nemyslieť 😢 myslíte že je to dlhá doba? Niejake odporučania? Ďakujem 💋

didi2102
17. jan 2018

@jane5552 za mna jednoznacne centrum na mna kaslal na gynde dr a vsetko ok a nebolo zistili ze nemam ovulu aj ked podla dr som mala .... nasadili lieky a hned sup tehula ... prve sedenie zadarmo max platis spermiogram a par eur za krv potom dalsia konzultacia zadarmo ... a tam sa rozhodnete co a ako ja som chodila mesiac na folikumetriu zadara...a psychika predtym v.... 💔 na srot

jane5552
17. jan 2018

@didi2102 ďakujem veľmi pekne 🙂 spermiogram sme mali v poriadku chvála bohu len niejake vitamíny pre priateľa na povzbudenie sme dostali,,a ovulaciu mám až priveľmi hahahaha aspon myslím 😀😀😀 ale opýtam sa teraz v marci čo ako ďalej keďže idem na prefukovanie vaječníkov,,žijeme v Uk takze si hradime všetko sami vieš? Možno treba to prefukovanie pretože som mala nonstop zápal močových ciest s toto asik mi zanechalo následky! 😪😪 trvalo to dlho teraz som ok no možno moje vaječníky sú nepriechodné a zanesene tými zápalmi ktovie! Juuuuuj tak to sa veľmi teším👍💋❣️ Čím človek dlhšie čaká tým viac sa potom bude tešiť a užívať si každú chvíľku ❣️❣️❣️❣️

hanka85
8. feb 2018

@didi2102 ahoj..vies mi prosim p.o.adit na koho sa v Martine obratit?

didi2102
8. feb 2018

@hanka85 my sme boli v martine v heliose kedze toto centrum bolo pre nas najblizsie... normalne som zavolala na cislo na repecii a oni ma objednali na konzultaciu - nic za nu neplatis, iba ked vam budu brat krv ... tak par eur

hanka85
8. feb 2018

@didi2102 sha tak je tam viac tych klinik...ja som vedela o iscare martin......

didi2102
8. feb 2018

aha no ja som nevedela o tomto😊mne toto spominal moj gynekolog ze su dobri ... tak sme sli aj ked daleko..boli mili do nicoho nas nenutili,popravde som sa raz aj u pred doktorkou zrutila a revala bola mila ze to niic mam sa na vsetko pytat ze nic sa nedeje a skusame ..bola som na IUI mala som obavy doktor super,sestricka velmi empaticka stala pri mne zakrok trval par sekund 😊☺😀

didi2102
8. feb 2018
hanka85
8. feb 2018

@didi2102 a ako kukam tak helios je aj v bb....to by bolo blizsie..len ktovie ako doktori

hanka85
8. feb 2018

@didi2102 co je to IUI ???

hanka85
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
didi2102
8. feb 2018

@hanka85 IUI je metoda oplodnenia...ja som nemala ovulu vobec,tak mi nasadili liecbu a nastala,nasledne sme si mali vybrat ci nato skocime sami alebo tato metoda...a my sme si vybrali tu... muzovi sa odoberu spermie odoberie sa z nich to lepkave a potom to prebiehha ako ked ides na preventivku a oni ti tenulinkou hadickou vstrieknu hlbsie tie spermie-neboli to-stoji to 100eur,nam to vyslo na 1x som v 5mesiaci.. a citala som ze je aj tam pobocka ale ze nova tak skus pocitat recenzie alebo cjod na prvu konzulktaciu ked do martina a potom do bb

hanka85
8. feb 2018

Kolko mas rokov ak sa.mozem spytat......s ktvi zistili nozke hodnoty..ale este presne neviem coho..ale dr.telefone povedal ze velmi mala sanca trhotenstva

didi2102
8. feb 2018

@hanka85 ja mam tento rok 28..otehotniet som chcela od 25..ja mam vysoku hladinu testosteru polystycke vajecniky a partner neopravitelny problem so spermiami ... na gynde vzdy toto vidia ze sanca napr u nas nulova a ked sme prisli do centra tak ze su aj ooovela horsie pripady a spontanne otehotnelu... ja by som mozno otehotnela tiez spontanne po liecbe...v cente najprv len pohovor o tebe a partner ake choroby co ako ... potom obom zoberu krv a ty na ultrazvuk pojdes a cakas na vysledky.... potom tam prides na dalsiu konzultaciu a oni ti presne povedia co a ako a ake su mozznosti....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre