Chcem oddialiť 7 dňovú pauzu

lucianna210
8. feb 2015

Ahojte, chcela by som oddialiť 7dňovú pauzu počas ktorej mi príde menzes. Len si nie som uplne istá, ci sa na to chystám správne. Dnes doberiem balenie a zajtra by som už mala vynechať....tak to môžem urobiť tak, že zajtra začnem brať ďalšie nové balenie? a po týždni užívania nového balenia si dať pauzu? môžem to tak urobiť aj keby som chcela menzes oddialiť o 2 týždne? … alebo mám radšej dobrať celé balenie druhej hak a tým mesiac vynechať menzes? ďakujem 🙂

jaja018
8. feb 2015

Neviem akú máš hak ale naprikpad k tej mojej je pisane ze celý mesiac sa ma dobrat. Cize zajtra zacat novou a dobrat ju. A vynechas cely mesiac menzes, spravis pauzu Až po vybrati oby dvoch blistrov

petra13579
8. feb 2015

Aj ja mám informácie že máš normálne dobrať celé balenie.... prestávka uprostred by ti to mohla riadne rozhádzať ..... Akurát ja mám s týmto takú skúsenosť, že mne ta menštruácia napriek tomu prišla....bola slabšia, ale prišla....

monik27
10. feb 2015

musíš dobrať potom znova celé balenie. ja beriem Mistru 21+7 v lete 3 blistre za sebou bez prestávky.
toto mi poradila moja dr..
vraj sa aj tak nejedná o meštruáciu iba o akési krvácanie zo spádu aby sme boli kľudné že je všetko ok.