Je možné otehotnieť aj počas menštruácie?

niki154
22. jún 2018

Dobrý den. Chcem sa spýtať ci je možné otehotnieť aj počas menštruácie. V 4 den menštruácie sa do mna priateľ spravil o dva dni na to mi menštruácia skončila a neviem aka je pravdepodobnosť otehotnenia. Spavame uz rok bez ochrany priatel sa vzdy vystrieka von. Pred menštruáciou mi to 8 dni meskalo nechut do jedla caste cikanie únava uz sme sa aj tešili ale dostala som to a na teste jedna ciarka. Ďakujem za odpoveď

mikaela32
22. jún 2018

Mam kamaratku ktora otehotnela na konci menstruacie. Ja mam napr ovulaciu az po menstruacii dlhsie sme sa pokusali ale ako som zacala sledovat ovulaciu uz to tak netrvalo

bombonka
22. jún 2018

Ak sa vždy vystrieka von tak na čo sa akože tešíte????? Deti sa nerobia tak.,že sa vystrieka von !!!

barruna
22. jún 2018

Podla toho co vravis tak nie.. Ono nie, ze by sa to v istych pripadoch nepodarilo aj pocas menstruacie, no takych pripadov je ozaj malo

sonicka96
22. jún 2018

@bombonka ešte raz si prečítajte príspevok 🙂 3 vetu

niki154
autor
22. jún 2018

@mikaela32 ďakujem

niki154
autor
22. jún 2018

@bombonka prepáč ale pytala som sa úplne nieco ine. Ja viem ako sa robia deti :D

sonicka96
22. jún 2018

Pokiaľ máš ovulku počas menštruacie tak je to možné, skús si po 2-3 dňoch spraviť test nech si si istá 🙂

bombonka
22. jún 2018

@sonicka96 rok spávame tak ,že sa vystrieka vždy von ...neni.o.com.deti sa nudia

bombonka
22. jún 2018

@niki154 No evidentne začínajú prázdniny a Ty sa doma nudíš. Len ,aby si potom nedopadla tak ,že pomoc som tehotná čo mám.robit ?!

danyb
22. jún 2018

v prípade, že máš vhodné prostredie na prežitie spermií, môžu si počkať aj 5-6 dní na vajíčko u teba.. čiže nie, nemusíš mať ovulku počas menštruácie.. ja som tak otehotnela na 5DC, počas menštruácie sme zamiešali ale k oplodneniu prišlo až na piaty deň, keď som mala ovulku a viem to stopercentne, lebo odvtedy sme už sex nemali vôbec..

alexia11
22. jún 2018

@bombonka to je stvrta veta..... :D ona myslela tu predtym... 🙂

bombonka
22. jún 2018

@alexia11 🤣🤣🤣 no ale na piatok celkom "ľahká " diskusia

pininka
22. jún 2018

stat sa moze cokolvek, ale poznam par bab ktorym zistili ovulaciu cez ms, takze teoreticky je to mozne. Ale moze to byt aj tvoja psychika.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre