Kedy ste mali pozitívny test po inseminácii?

lucianna1981
23. apr 2015

Ahojte žienky!
Chcem sa vás spýtať, kedy najskôr vám po inseminácii ukázal test dve //? Ja som dnes 6.deň, ale ešte nechcem, aby to nebolo veľmi skoro a aby som nebola sklamaná. Ďakujem za odpovede. 🙂

lucianna1981
autor
23. apr 2015

Žiadna odpoveď? ☹

janaochi
23. apr 2015

@lucianna1981 a nepichali ti pregnyl? Lebo teraz akurát tak pregnylového ducha uvidíš.

bejka17
23. apr 2015

@lucianna1981mne ukazal asi tak po tyzdni co mi meskal,ale este taka slaba ciarka bola. Ked som isla ku lekarovi nic nevidel,ale povedal,ze by som mala byt v 7tt a zobral mi krv a vyslekod pozitivny. Prisla som o tazden a uz videl,ale nebol to 7tt na zaciatku.Mozno asi tak 5tt som bola a potom v 6tt ked uz videl.Uz si presne nepamatam.

lucianna1981
autor
24. apr 2015

@janaochi Áno, pichali mi ho. A za koľko sa dostane z krvi?

lucianna1981
autor
24. apr 2015

@bejka17 A otehotnela si hneď po prvej inseminácii?

jalucija
24. apr 2015

za dva tyzdne sa chodi na krv nie? Naco sa nahlis? Ukludni sa a pekne pockaj kym ti budu brat krv. Nerob si ziadne testy.

janaochi
24. apr 2015

@lucianna1981 no neviem koľko jednotiek ti pichli, niektoré baby si odsledovali pregnyl tý, že napr.7 deň otestovali, či je test čistý, ak hej, tak potom keď budeš mať o pár dní ducha, tak to bude tehotenský, nie pregnylový.

lucianna1981
autor
27. apr 2015

@jalucija No, keby sa to tak dalo... ale nedočkavoať je veľká. Dnes mám 10DPO, samozrejme na teste ani len duch... stále si hovorím, že keby to tam bolo, tak by to už bolo vidieť... a potom si poviem, že testy už nebudem robiť... a zas... 🙂

1martinka12
22. jún 2015

@lucianna1981 ahoj no ako si vtedy dopadla?ja som 14dni po pregnyle a mam pozotivne testy. Myslis ze by to mohol byt este pregnyl?

lucianna1981
autor
23. jún 2015

@1martinka12 Ahoj, no dopadli sme tak, že to nevyšlo. A keby len to. Od posledného tehotenstva som ani len raz nemala dve // na teste. A práve na 13DPO po IUI som to nevydržala, lebo ms deň meškala, tak som si urobila (v sobotu večer). Samozrejme pozitívny. Aj v nedeľu ráno pozitívny...tak som chcela ísť v pondelok na krv. No ráno som dostala... Tak si vieš predstaviť moje veľké sklamanie. Bolo až také, že som sa rozhodla už nič nepodstupovať, nič v tom nerobiť...proste som v tomto padla až na úplné dno. No prešli 2 mesiace a nie je to so mnou už až také negatívne. Možno to celkom opadne a ja sa opäť do niečoho pustím...uvidíme... A Ty? Ako si na tom?

1martinka12
23. jún 2015

@lucianna1981 No tak ja newiem ako to stym je. to mi je luto co sa ti stalo. Tak ja som si robila vcera test 14dni od injekci a bol pozitivny. tak dufam ze nam to vyslo 🙂 drzim ti palce. 🙂

vevericka13
23. jún 2015

@1martinka12 14 dni po pregnyle to urcite nebude pregnylova ciarka, ja uz 8 den po pregnyle som mala snehobiely test

1martinka12
23. jún 2015

@vevericka13 tak dúfam, že to bude tak ako pises 🙂

vevericka13
23. jún 2015

@1martinka12 mne po 14 dnoch kazali ist na krv pri prvej iui, tak to nemoze byt z toho pregnylu urcite

vevericka13
23. jún 2015

@1martinka12 mas foto testu? ja som len 10 dpo a duch

lucianna1981
autor
24. jún 2015

@1martinka12 Tiez si myslim,ze Pregnyl to uz nebude. Velmi Ti drzim palce.🙂

1martinka12
24. jún 2015

test som si robila dnes 16 dni od injekcii 🙂 🙂

vevericka13
24. jún 2015

@1martinka12 gratulujem, to je jasne tehotenstvo, super

liara30
8. aug 2017

Je tu este niekto v tejto teme?Potrebujem radu.Som 12 den po Pregnyle a mam slabu ciarku.Mal niekto podobnu skusenost?Dakujem

mirpet
28. sep 2017

Ahojte. Som 6.den po IUI, 8.den po pichnuti pregnylu. Od rána je mi zle,na zvracanie,mam zimnicu a zvýšenú teplotu,tlaky v podbrušku a ducha na teh.teste.moze to být ešte z pregnylu?

lucmirka124
28. sep 2017

@mirpet ahojko mala som zvysenu teplotu kolo 37,3 ale nic ine,skus sa poradit s lekorkou.ja som robila test na 12 den po iui a boli //.vies ci ta nechyta virus alebo daco??? Ale ja som prvy krat zle zareagovala na utrogestan, ci to nebude aj tymi pomocnymi hormonmi?z pregnylu mi zle vobec nebolo,v kazdom pripade velmi drzim palce✊🏻✊🏻🍀Mi na 3x❤️

mirpet
28. sep 2017

Z liekov to asi nebude,kedze som ich už brala predtým. Skôr to bude možno nejaká viroza. Ale kiežby ten duch na teste silnel a nebolo to z pregnylu. Viem ze ešte je skoro na testy.

mirpet
29. sep 2017

9.deň po pichnutí pregnylu...na teste slabá čiarka...ale zrejme to bude ešte z toho

lucmirka124
29. sep 2017

Duch tam je 😘drzim palce✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻Ako sa citis?a od vcerajsieho testu ak je toto dnesny je to stipku silnejsie?ja som mala pregnyl jediny raz a vtedy to vyslo🍀A ulavilo sati? Je ti lepsie?

mirpet
29. sep 2017

Ciarocka je rovnaká ako vcera.ani slabšia ani silnejsia.po včerajšku mi je lepsie.stale ma pichá v podbrušku a je mi zle od žalúdka ale už je to lepsie.

mirpet
29. sep 2017

A ešte mám zvýšenú teplotu37,3...

mirpet
30. sep 2017

Duch na teste uz zmizol. Takze to bolo ešte z pregnylu...ako som si aj myslela. ☹

lucmirka124
30. sep 2017

To mi je luto viem ako sa citis, neboj podari sa,treba verit🍀Ja som po5 rokoch nedufala uz a tesime sa. Drzim palce✊🏻

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre