Mali ste bolestivú ovuláciu po užívaní Clostilbegytu?

timmka
24. júl 2011

ahojte baby, chcem sa vas este opytat, ci aj vy niektora, ktora ste brali clostilbegyt, mali taky problem, citila som dost vajecniky, mala som domin. 3 folikuli a pichnuty pregnyl som mala na 13DC, na 14 malo dojst k ovulacii, ale ja este stale pocitujem vajecniky a aj brusko, sem tam ma boli, nie je to taka bolest ako pred ovulkou, neda sa to porovnat, ale je to v poriadku ze pocitujem brusko a aj vajecniky po ovulke, bojim sa aby sa mi neurobili cysty a preto citim vajecniky, dakujem velmi pekne za kazdu jednu odpoved, dr. mi uz na ultr. nekazal prist ☹

anjelicek26
24. júl 2011

@timmka - Po ovulacii (hlavne tej po clostyle) sa vyleje folikulova tekutina, ktora "stipe" teda ten neprijemny pocit zostava aj 36 hodin po ovulacii, ak ti doky pichla pregnyl, mozes si byt ista, ze k ovulacii doslo, doky by ti to snad zajtra mala potvrdit aj na ultrazvuku. A vy ste sli do troch dominantnych folikulov? Tomu hovorim odvaha risknut trojicky 🙂

Aha prave citam, ze ti nekazala prijst na ultrazvuk, to je velmi zvlastne. Ja byt tebou na drzovku sadnem do cakarne a pockam, kym dojdem na rad xixi