Mešká mi menzes a dojčím, je to tým?

simonka9090
23. jún 2019

Dufam že niesom tehotná lebo sa zbláznim 😂 .. Dna 9.4. Som dostala menzes ... ptm dna 11.5. Som dostala menzes .. a uz som to mala mat dávjo a stále nič robila som si tehotensky test .. a Nič tak už neviem kojim mam 1/2 syna kojim ho tak neviem či nieje to stoho?

candii
23. jún 2019

Pri kojení je bežné že menštruácia môže skákať, pre pokoj v duši ak nie si, používajte ochranu.

pininka1
23. jún 2019

@simonka9090 môže to byť z toho, ja som mala pri kojenie úplne rozhádzané cyklus. Len nezabúdaj že dojčenie nieje antikoncepcia.

simonka9090
autor
23. jún 2019

@candii mi si na to dávame obrovsky pozor 😉 tak nemôžem biť tehotná ... prva meštruacia začala od kedy som porodila a kojim bola dna ... 9.3... druha 9.4. Tretia 11.5.. a dnes je už 23.6 meška mi 12 dni 🧐 Som zufala uš som skúsala teplu vanu aj červene vino .. Aj tažke som dvíhala 🤣 Betony 😂😂

miadi
24. jún 2019

@simonka9090 ja som nemala menzes 14m po porode vdaka kojeniu. Moze ti kludne aj vynechat na par mesiacov..

candii
24. jún 2019

@simonka9090 no tak, ja vychádzam len z toho čo si napísala:"dúfam že nie som tehotná lebo sa zbláznim", tak keď si dávate taký obrovský pozor, tak sa snáď báť nemusíš a teda v tom prípade príde, pri kojení to môže ešte skákať

erickatt
24. jún 2019

@simonka9090 nádych výdych, urob si test. Prvá rada. , Co je obrovský pozor? Prerušovana súlož nie je antikoncepcia, ani kojenie... Kamoska tak nemala menzes, šak kojim, kojim a u dr ze bum. Koniec 3 mesiaca....

diaalex
24. jún 2019

@simonka9090 nechcem ťa strašiť, ale kamarátka mala presne takto... urobila si 1. test, vyšiel negatívny a následne o 2 týždne na to pozitívny, o 3 týždne bude rodiť 🙂 medzi chlapcami bude rozdiel rok aj 1-3 týždne

ildiko36
25. jún 2019

@simonka9090 kym kojiš možes mat nepravydelnu menstuaciu.ja som hned 1mes po šestonedely dostala menstr.potom zase skoro mesiac a pol meskal.. postupne sa sa to napravilo a mala som kazdych 24 dni a uz teraz skoro po roku kazdych 28dni