Neprasknutý folikul po Pregnyle

dorotka2013
15. nov 2013

Ahojte, snažíme sa o bábätko, minuly týžden som bola na folikulometria, 14 DC folikul 1,6 cm, v pondelok 3 cm, pichli mi pregnyl a dnes som bola na kontrolnom vyšetrení a folikul je stále tam 4 cm. Stalo sa niektorej z vás niečo take? Možem ešte tento mesiac otehotnieť? Ďakujem za všetky odpovede 🙂

cuculik1
16. nov 2013

@dorotka2013 to uz nebude folikul , ale cysta. Niekedy sa to stava.

dorotka2013
autor
16. nov 2013

@cuculik1 no to si má nepotešila🙂, od kedy sa snažíme o babo nikdy som nevedela kedy mám ovulacii, nemala som žiadny pocit, hlien, kŕče ...nič, tak to bude asi tým žeby som ju naozaj nemala lebo mi nepraska folikul?

cuculik1
16. nov 2013

@dorotka2013 stava sa to, ale nie je to pravidlo. Skus si robit ovu testy a skus merat bazalnu teplotu. Kombinaciou tych dvoch by si mala ziskat jasnu predstavu ci ovu mas a kedy.

dorotka2013
autor
16. nov 2013

@cuculik1 pýtala som sa lekára či si mám kúpiť ovu test, keď neviem kedy mám ovulku a on mi povedal že to preskocime a rovno ideme na folikulometriu - vraj to je najistejsi spôsob, ale podľa toho som vlastne ovulku tento mesiac ešte nemala ak ju vôbec budem mat. Myslela som že ešte možno ... píšu tu baby že majú ovulku aj 23,24 DC ... Žeby?

cuculik1
17. nov 2013

@dorotka2013 z takeho folikulu uz naozaj nic nebude. Ajicko v nom je prezrete. Obcas sa to stane. Treba skusit znova.