Prvé tehotenstvo som mala rizikové. Bude také aj druhé?

lilimoni
10. jún 2015

Ahojte maminky. Prve tehotenstvo som mala od druheho trimestra rizikove, kvoli ladvinovym zachvatom a nasledne horucky vzdy nad 39,5. 😒 bola som3 tyzdne v nemocnici, tyzden doma a potom to iste 😒 pri tychto zachvatoch a horuckach sa mi vzdy zacal spustat porod, co mi uspesne zastavili. Nakoniec sa dcerka narodila zdrava a na termin. Teraz sa snazime o druhe babo a mam slabeho dusika na teste 😀 myslite, ze moje dalsie tehotenstvo bude automaticky rizikove alebo pockaju, co na to moj organizmus? S oblickami nemam uz 4 roky ziadny problem 🙂 dakujem

bonaqa2013
10. jún 2015

@lilimoni čo tehu to iné...

janickacrazy
10. jún 2015

@lilimoni Ja som mala tiež prvé rizikové, druhé už nie a tretie zatiaľ tiež nie, tak dúfam, že ani nebude.

kacena4
10. jún 2015

@lilimoni ahojko ja mam za sebou 3 porody, prve 2 rizikove, lezala som v nemocke niekolko tyzdnov porodila skor, tretie - este v den porodu na obed som nakupovala v metre a vecer uz bola mala na svete, po termine. 😉 drzim palce nech ladviny daju pokoj. otazka je kolko mas rokov a ako to budes znasat ty. ja som 1 rodila v 25. 3 v 34 😀

lilimoni
autor
10. jún 2015

Dakujem babule. Takze ma hned "neodpise" ako rizikovu 😀 super. Prva sa narodila, ked som mala 22. Teraz mam 28 🙂

tslobik
10. jún 2015

no, to by aj mňa zaujímalo ako by to bolo so mnou. Prvé som bola v treťom trimestri na rizikovom, potom aj v nemocnici kvôli skracovaniu krčka a skorému otváraniu sa.....

dadulka256
11. jún 2015

porad sa s gynekologom na stránke www.poradnagynekologa.sk

lovelly26
11. jún 2015

@tslobik nemusis mat nic ... ja som mala to iste lezala som 3 mesiace prisne z toho 2 mesiace v nemocnici ... bolo to troska extrem ale maly sa narodil zdravy.. tentokrat nemame nic .. uz o takomto case som bola v nemocnici pri prvom a teraz je vsetko v poriadku. Je sice pravda ze som mala zakrok na krcku pred otehotnenim a dali mi to troska dokopy a asi to pomohlo ale nemusi to nastat... lekar ti povie ako to je ked ta bude vysetrovat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre