Steggi lux 3 retro Pretty Woman

diduska88
13. feb 2013

Má niekto skúsenosti s tím to typom kočíka Steggi lux 3 retro Pretty Woman? Alebo aké mate skúsenosti zo značkou Steggi? Ďakujem

movin
22. feb 2013

mna by to tiez zaujimalo, velmi sa mi paci, zatial vyberame....

mirokinder
22. júl 2013

Dobrý deň, značka Steggi je naša slovenská značka, ktorá vznikla pred cca 20-timi rokmi a do dnešného dňa pretrvala. Kočík Steggi lux Pretty Woman je kolekcia klasických retro kočíkov na chromovej konštrukcii s veľkými nafukovacími kolesami - tiež v retro štýle ( dvojfarebné ) - na ložiskách. Snažili sme sa urobiť pekný kočík v rozumnej cene. Zatiaľ boli všetky mamičky spokojné 🙂 S pozdravom, Michal

dadulajda
6. sep 2013

@mirokinder my tiez nad tym kocikom uvazujeme, len mam otazku, ci na sportovu cast treba dokupovat adapter,alebo sa kupuje len kvoli autosedacke (o tu by sme zaujem nemali) A na niektorych farebnych prevedeniach som si vsimla,ze sportova cast, madlo, je umele, niekde ma potah. Ten potah je ku kazdej farbe? dakujem pekne 🙂

mirokinder
6. sep 2013

Dobrý deň,
ku športovej časti adaptér nepotrebujete.

Čo sa týka toho madla, neviem Vám takto hneď odpovedať. Väčšinou sa ten kočík vyrába presne tak, ako je na fotke. Ale, skúste si vybrať farbu a my hneď zistíme, či bude madlo - len z umelej hmoty, alebo bude aj pokryté textilom.

S pozdravom, Michal

dadulajda
25. sep 2013

@mirokinder dobry, som nevedela,ze ste mi odpisali,ste ma neoznacili. Chcela by som sa este spytat, ci na predajni mate vsetky farebne prevedenia, lebo sa rozhodujem medzi tom bielo-sivou s farebnymi bodkami a tou bledohnedou farbou. Sme zo stredneho slovenska,tak aby sme nesli zbytocne do BA,dakujem 🙂 a este sa Vas opytam, budu nejake akcie pred Vianocami,prip.na vystaveny kus a pod.alebo ceny su pevne cely rok? dakujem Dadka

mirokinder
17. okt 2013

https://www.modrykonik.sk/shops/kociky/9nyq/ste...

Dobrý deň, len tak prechádzam príspevky a našiel som tento Váš a ja naozaj neviem, či sme Vám odpovedali, alebo nie. V každom prípade, tento kočík vo farbe K9 máme na predajni skoro vždy, teraz áno a všetky farby naozaj nie je v našich silách mať stále k dispozícii. Objednávacia doba u ostatných je cca 2-3 týždne.

Pokiaľ potrebujete informácie, je lepšie komunikovať v shope, tam reagujeme ihneď resp. do cca 12 hodín.
Prajeme pekný deň. S pozdravom, Michal

mollyslips
10. dec 2013

Vyzera krásne.. bola som o ňom presvedčená, až kým mi neprišiel do rúk 😒 nakoniec mám v tej istej cenovej relácii kočík neporovnateľne kvalitnejší... 🙂

radka7387
11. dec 2013

@mollyslips Dobrý deň. Prečítala som si Váš komentár a chcela by som sa opýtať, prečo ste nakoniec neboli spokojná s týmto kočíkom, keď Vám bol doručený? Tiež nad ním uvažujem, veľmi sa mi páči...no žiaľ nemám možnosť cestovať do BA, aby som ho videla naživo. Vedeli by ste mi dať nejaké info, keďže ste ho mali? Ďakujem pekne

mollyslips
11. dec 2013

@radka7387 Zdravím, no ja som ho chvala bohu nekúpila, ale obzrela som si ho v predajni v cz a bola som z neho vážne sklamaná... jednoducho mi pripadal ako pre bábiky- taký bol nízky, zle šitý, tam tá zástierka aby nefúkalo do kočíka bola zvlnená tenká, tam tie aplikácie srdiečka a mašličky to akoby som ja šila 😀 ... nakoniec sme kúpili kočík v čadci, kajtex- cenovo na mak rovnaký ale kvalitatívne neporovnatelný... Vyskladali sme si ho podľa predstáv... kajtex ma neuveriteľne veľkú ponuku variant vaničiek a k tomu sme si vybrali taký retro podvozok 16 palcový.. ak budete chcieť, kľudne vám pošlem fotku 🙂

hawajcanka
26. dec 2013

@mollyslips aky mate nakoniec vybraty..

hawajcanka
26. dec 2013

@mollyslips aj to foto ak sa da Vďaka

andulam
8. feb 2014

Ahojte,nie je tu nikto,kto ma tento kocik? 🙂

abici
20. aug 2015

@diduska88 ahoj,ma niekto nejaky retro kocik?neviem si vybrat,su vela krásnych.... 😒

07022007
20. aug 2015
diduska88
autor
20. aug 2015

@abici ja som mala presne ten na ktory som sa hore pytala a mozem ho len odporucit. ziadne nedostatky som pri nom nevydela.

andulam
20. aug 2015

@abici ja mam tiez ten ako diduska88 pise a je super,som s nim max.spokojna.

abici
20. aug 2015

andulam a diduska88 ...teda mate Steggi lux 3 retro Pretty Woman? tak fakt ziadne nedostatky??? 😅

diduska88
autor
21. aug 2015

@abici my ho uz nemame ale maly sme ale bol naozaj super. a kazdy nam ho aj chvalil u nas v meste
. je pravda ze ja som bola u nas v meste prva s takym retro kocim a potom sa to uz rozbehlo 😉

lulistek
6. okt 2015

Ahojte mate niekto tento kocik? https://www.modrykonik.sk/market/kociky/9nyq/st... prosim zhanam recenzie

mjurcova
25. aug 2016

Mila @diduska88 a @abici , viem, ze uz prebehol nejaky cas od tejto diskusie, ale chcela by som sa opytat, ci ste mali aj sportovu cast a ci sa vam s nou dobre manipulovalo i potom, ked uz dieta bolo vacsie a tazsie, kedze kolieska nie su otocne do stran. Dakujem vopred

diduska88
autor
25. aug 2016

@mjurcova ahoj. Mne vyhovoval uplne cely kocik takze urcite odporucam aj ako sportovu cas.

abici
25. aug 2016

ano,presne,aj mne 🙂

pinkflower7
9. sep 2016

Baby od ktoreho mesiaca je sportova.cast?

hana342
8. jún 2018

@mirokinder Dobrý deň, môžem sa spýtať, ma steggi Lux retro kočík aj sklapatelnu striesku? Kupila som si ho totiž a keď je strieska nasadená na vanicke akosi mi ju nejde sklopit. Ďakujem

mjurcova
8. jún 2018

@hana342 dobrý deň, mne išla normálne sklopiť

hana342
8. jún 2018

@mjurcova Tak to som rada, vďaka! Tak skúsim s ňou ešte trochu zabojovať;)

mirokinder
12. jún 2018

@hana342 Dobrý deň. Ospravedlňujem sa za oneskorenú odpoveď, bol som mimo SK. Tá strieška v mieste uchytenia ku vaničke, má taký rapkavý mechanizmus, - 2 ozubené kolieska oproti sebe a zo začiatku môže ísť to polohovanie trochu ťažšie. Môže pomôcť máličko oleja medzi tie kolieska a pôjde ľahšie. Ten olej tam dostanete tak, že sa budete snažiť striešku polohovať a tie 2 ozubené kolieska sa od seba trochu odtisnú a do vzniknutej medzery injekčnou striekačkou, alebo sprayom, treba dostať trošku oleja a tzv. ju rozchodiť. Prajem pekný deň. S pozdravom, Michal

hana342
12. jún 2018

@mirokinder Dakujem veľmi pekne za odpoveď!

methexis
11. okt 2018

@abici
@diduska88
@andulam Baby, ak sa mozem spytat, kedy ste mali babätka, myslim v akom rocnom obdobi? je kocik vhodny aj na zimu?

andulam
11. okt 2018

@methexis a preco by nebol?moja sa narodila v lete,ale bola v nom aj v zime.