Trápi ma opuchnutý členok na ľavej nohe. Čo mám robiť?

jasminka29
8. júl 2014

Ahojte už 4 mes.ma trapy stale opuchnutý členok na lavej nohe.Nemala som žiadny uraz akurat som si natahovala nohu a od vtedy mam ho opuchnuty.Zo začiatku som mala od kolena dole celu opuchnutu nohu .na kolene a lytku zmizol opuch už po mesiaci ,ale členok stale nič .Rano ked sa zobudim mam ho mierne opuhnuty no na konci dna zase opucnuty .Bola som už u obvodneho doktora brali mi krv na zapal ,na biochemiu,aj u ortopeda so bola.Všetko mam vporiadku . Som zufala velmi sa bojim z čoho to može byt. 😢

monicm
8. júl 2014

nemala si pred rokom,či dvoma zlomený členok?ja som to mala ako teenergka,ortoped mi povedal,že je to reakcia,ktorá sa občas vyskytne,odporučil octanové obklady a predpísal mi členkovú bandáž.postupne to zmizlo,doteraz,ked si nohu presilím si opuchne.skús ísť touto cestou,ak to nepomôže,zmeň orotopeda,prípadne možno postačí len názor iného lekára 🙂

babcia
8. júl 2014

No nebude všetko v poriadku keď problém pretrváva.Zmeň lekára a daj sa vyšetriť v inej ambulancii.A na tvojom mieste by som trvala aj na vyšetrení ciev.

andrejka1978
9. júl 2014

ja som mala par mesiacov po porode oba clenky opuchnute niekolko tyzdnov.tiez mi nic nezistili.proste som presilila a natiahla slachy.octanove obklady,pripadne vinove,alebo kostihojovu tinkturu.ak znesies aj lahku masaz.taketo veci velmi dlho trvaju kym sa daju do poriadku.musis byt trpezliva.slachy su take.ja mam teraz po druhom porode presilene kolena.uz asi 3 mesiace ma bolia slachy.nic nezistili lekari.tak mazem a cakam kedy sa to ukludni.

66simonka66
Autor odpoveď zmazal
Zobraz