Vojtova metóda - opis cvikov

20nina14
11. jún 2014

ahojte baby, chcela by som Vas poprosit tie ktore ste cvicili Vojtovu metodu s detmi....ci by ste mi napisali, opisali ako sa cvicia cviky na sedenie a stvornozkovanie..dakujem🙂

niki101988
11. jún 2014

@20nina14 Vojtovu met´du Ti musí odporučiť neurológ a nemožeš ju cvičiť len preto že Ty chceš. Dieťa nie je Ty, že ideš dnes do fitka a zajtra na aerobik, Vojtova metóda má presne danú postupnosť a je stáel ordinovaná lekárom, pretože nesprávne cvičenie môže aj ublížiť a nie len pomôcť. Ak Ti ju lekár napísal je ppovinný Ťa poslať na fyziatricko-rehabilitačné oddelenie kde Ti to musia ukázať a kým sa to nenaučíš tak budeš cvičiť pod ich dohľadom

ellca123
12. jún 2014

aj my sme boli za neurologom,poslal nas na rehabilitacne
dcerke to cvicenie pomohlo do mesiaca
sestra vam ukaze co a ako doma

predcastniatkonatalka
12. jún 2014

Chodte k neurologovi. Ale ak nemusite tak necvicte ono je to pre dieta dost zataz.,. My cvicit musime cvicime asi 8mesiacov no vysledky stale nevidiet... Ako je viditelne v mojom nicku tak mam nedonosenu dcerku v 30tt narodenu a ma hrozne opozdenu motoriku takze cvicime kazdy den aj 4x ked sa podari... Vacsinou 3x a niekedy len 2x ked vela spinka alebo tak...

vjm
17. jún 2014

Vdaka vojtovej metode sa syn naučil štvornožkovat aj v kupelov ho naučili my sme chodili od 4 mesiacov do kupelov Boli sme v čilistove a Kovačovej asi 20 krat teraz ma 22 rokov a chodi sam aj za pomocou paličky ale musi vam odporučit neurolog musite sa aj vy naučit cvičit .My sme cvičili do 6 rokov až začal sam cvičit bol rozumovo dobry a vedel že musi cvičit sam aby mohol chodit