Zodraté špičky na topánkach

zabina27
24. sep 2015

Baby, viem, ze som to niekde citala, ale uz si to nepamatam... Co znamena, ked ma drobec zodrete spicky na topankach? Mne sa cosi mari, ze ak su topanocky velke, tak zakopava, vtedy sa logicky oderu spicky, ale nezda sa mi, ze by zakopaval pri chodzi. Jasne, ze obcas zakopne, hlavne na trave vonku, kde nie je rovny teren, ale tie spicky som si vsimla, ze sa odrali uz asi po 2 dnoch nosenia. Asi su len nekvalitne 🙂 Ake su este znaky toho, ze je obuv nespravnej velkosti?
Dakujem 🙂

monika2712
24. sep 2015

no hlavne to ze spravne zmerias nohu a vlozku topanky.. topanky by mali byt o kusok vacsie, idealne tych 1.2cm.

danulicek
24. sep 2015

ja som myslela, že to znamená iba to, že môj syn tie topánky nešetrí 🙂 Tak som aj ja zvedavá, či to má aj nejaký hlbší význam 🙂

pribinak
24. sep 2015

Vyber vlozku s topanocky a postav ho na tu vlozku bosou nozickou, vlozka musi byt kusocek vacsia a sirsia, ale Len kusok, musi tam byt priestor pre ponozku, ale zas nesmie noha byt v topanke na volno
Malym detom treba topanky kontrolovat casto

zabina27
autor
24. sep 2015

@monika2712 to viem, to je pomerane, aj ked na pohlad by som povedala, ze su mu velke podla nozicky, ale obute ich ma podla mna dobre, aj podla vnutornej dlzky by mali byt ok, len to zodratie ma zarazilo. ale asi to bude teda len tym, ze je mu jedno, ked ide na smykalku, po schodoch, cez obrubnik, ci tam suchne spickou 🙂

zabina27
autor
24. sep 2015

no dobre baby, zatial sme teda vela topanok nemali, ale akurat som ich bola pozriet a ani z jednych sa neda vybrat vlozka 😀 to co? to su vsetky nekvalitne alebo co? mame rozne, sante, deichmann, lidl, gumaky. jaaaj, boze, najlepsie to bolo v lete, ked som do sandalok videla, bolo by sa treba prestahovat do teplych krajin, nech je to jednoduchsie 😀 😀

monika2712
24. sep 2015

@zabina27 nuz takych topanok je na trhu vela.. treba premeriavat metrom pri kupe.

eeffka
24. sep 2015

@zabina27 z akého obchodu?

zabina27
autor
24. sep 2015

@eeffka tieto su z lidlu, preco?

eeffka
24. sep 2015

@zabina27 no myslim ze si si prave odpovedala... co cakas od topánok z lidlu? to bez urazky rada tam nakupujem ale topánky maju uplne šunty
odnes naspat ani okom nemrknu

zabina27
autor
24. sep 2015

@eeffka no vidis, vlastne ked tak nad tym rozmyslam, aj muzovi tam kupujeme tenisky stylom, jedny sa rozpadaju, vratime a kupime dalsie... no ale najskor musim malemu kupit ine tenisky, az potom mozem ist vratit tieto 😀

dominika6
24. sep 2015

@zabina27
neviem čo čakáš od topánok za 5,- evri 😀...že ich bude dediť dalšia generácia?
nieje problem vo velkosti,ale v kvalite

sense
24. sep 2015

nuz myslim ze rocne dieta kt. sa uci cchodit a nechodi iste isto stabilne spicky osucha a na lacnejsich topankach to moze byt omnoho rychlejsie ... u nas sme zacali s velkostou 19 nemala ani rok ked sa prvykrat pustila a na vsetkych topankach mala osuchane spicky aj na papuckach...teraz ma uz cez dva roky a kupili sme lacnejsie a drahsie topanky ze nech ma na vymenu, jedny stali 50 e a druhe 20 z deichmanna a tie z deichmanna vyzeraju akoby ich nosila od narodenia a to ich ma len dva mesiaca, tie drahsie vyzeraju ako nove...

gabika2021987
24. sep 2015

Ahojte baby mam dilemu som 32tyzdni v novembri idem roditboplati sa mi kupit zimnu bundu ci?

eeffka
24. sep 2015

@sense daichman sa tiez zopsul, dcere som takto bola vratit topánky po 3dnoch ( 10 rocnej !!! co normalne chodi)

eeffka
24. sep 2015

@gabika2021987 sice od temy ale zavisi od toho aka si velka, ja som sa natesno vosla do starej aj z bruchom , rodila som vo februari

gabika2021987
24. sep 2015

Ja nic svoje nenatiahnem ked som nebola tehotna som vazila 63kg teraz uz mam 80kg takze priberam aj zo vzduchu...mam nejake svetre co mi pozicali a aj ponco len ci vtom bude teplo to je otazne lebo netusim aka zima bude

sense
24. sep 2015

@eeffka ja som kupila v deichmane malej topanky mala ich obute z predajne do auta, doma len co vysla z auta som si vsimla ze jedna je do fialova a druha do ruzova, tak ich siel manzel vratit a predavacka na neho ze to reklamovat nemoze lebo ze ona take topanky nepreda, tak som napisala na tu ich kontaktnu linku staznost, a kedze moj chlap namiesto aby sa vadil kupil take iste len druhe, to ale moju mamu nastvalo sadla na bicykel a sla povedat nieco pekne predavacke samozrejme jej aj povedala ze sme napisali staznost a zrazu topanky vzala spat a vratila s peniaze ...a to nevravim v akom stave tie topanky resp spice boli .... su zrele akurat do kosa i ked mohla by som ich dat tu na bazar ze su ok, len zodrate spice...ako prednedavnom jedna pani predavala...a to si myslim ze 20e na slovenske pomery az tak malo nie je

sense
24. sep 2015

@gabika2021987 ja som tiez vydrzala zimu v starej ale mala som male brucho ...

milota164
24. sep 2015

ja som sa tiez zmestila do starej mam na lyzovanie taku co mi je normalne trochu vacsia. ved nechaj si staru a ked sa ozaj uz nebude dat a bude velka zima tak si kupis hocijaku len aby si nezmzla. ja by som dopredu nekupovala.

zabina27
autor
25. sep 2015

@dominika6 necakam zazraky, je mi jasne, ze nevydrzia dlho, stacilo by teraz do takehoto pocasia, potom aj tak nozka narastie zase 😉 len mi bolo cudne to, ze boli zodrate uz po 2 dnoch nosenia a zdlao sa mi, ze som niekde citala o tom, ze to znamena problem s velkostou, ale ked o tom nikto tu necital, tak sa mi to mozno len zdalo 😉
ale vcera som ho poobede sledovala a teda chlapec si topanocky ozaj nevazi 😀 suchne kade tade, kopne do hocicoho a najlepsie je, ked sa stvornozky vyberie po schodoch, to by oskrel kazde 😀

sense
25. sep 2015

@zabina27 ked bude mat 13 a bude to robit tak si to nevazi ale u tak maleho dietata je to normal...

dominika6
25. sep 2015

@zabina27
To je jasne ze deti nepoznaju cenu topanok...kym vyrastie zodre este 100...🙂