Aj k vam chodí ten Nemec? Stáva sa vám to?

mata79
19. apr 2008

Zacalo sa to tak, ze pri vareni som miesto kuchynskych potrieb nachadzala kacicky.
To viem, ze sa o to postaral nas maly.
Ale manzel tvrdi, ze mi nieco povedal a ja si to nepamatam atd. Smeje sa mi, ze k nam chodi ten nemec, co mi schovava vsetky veci.... 😉
Tak neviem, ci som tak unavena, ze niektore veci prepustam a neregistrujem, alebo si s tym nemcom podam ruky?
Aj vam sa to stava? Co ma caka casom? Ake mate skusenosti?

dadulka19
19. apr 2008

mata,myslím,že ten nemec občas navšívi každého 😀 😉

cairka
19. apr 2008

mata, chodí. a strašne často 😅 a si predstav, že u nás nie len schováva veci, ale aj vyťahuje a ukladá ich na úplne nelogické miesta. Napríklad ovládač od TV odložil do chladničky a ja som ho skoro pol dňa hľadala, kým som nešla variť 😅

kili
19. apr 2008

ani nesrandujte, že toto malé deti robia, ja mám dosť čo robiť so sebou 😕 , furt zabudnem kam som čo položila a pokladám to hocikam aj na úplne nezmyselné miesta a hlavne, neviem hladať a preto to strašne neznášam a vždy čakám, kým sa to objaví samo, alebo to nenájde manžel 😅

cairka
19. apr 2008

kili, to nerobia deti, to robí alzheimer 😀 😀 😝

vesi
19. apr 2008

cairka, ale deti mu občas pomáhajú 😀 😀 😀

cairka
19. apr 2008

no to hej 😉

lindda
19. apr 2008

a ja ze som sama tymto postihnuta 😀 😀 😀 hura niesom samaaaa 😀 😀 😀

livka299
19. apr 2008

Myslim ze ja zatial nie ale za to moj muz za obidvoch 😅 😅 😅 😅 😅 😅

sue
19. apr 2008

...no u nás naposledy nemec schoval podpaľač na plyn do chladničky 🙄 nahľadala som sa statočne... a ... poznáte to, že sa uprostred noci zobudíte spotené, že kde je dieťa? 😲 lebo mne sa to pravidelne stáva ☹ možno je to spôsobené tým, že malý sem tam spáva tiež vo veľkej posteli a ja sa viem strhnúť, že preboha nepriľahla som ho? nespadol z postele? ...a on si pri tom kľudne spinká vo svojej postieľke ☹ potom sa klepem až do rána 😢

kili
19. apr 2008

no mne sa už také stalo, že som niečo položila, otočila sa, niečo spravila, otočila sa pro tú prvú vec a ona tam nebola a už som ju ani nenašla, vysvetlila som si to, že to muselo zmysnúť do druhej dymenzie 😀

violetka1
19. apr 2008

úžasná téma, úžasný názov😀
Ku mne chodí denne tiež..ale niekedy mu asi neotvorím, abo čo, bo niektoré dni prežívam celkom okie..

kili
19. apr 2008

no ja ako veci nehladám, tak som bola mesiac bez občianskeho, napokon som sa zmierila s tým, že si ho budem musieť vybaviť ale našťastie sa zas ochladilo a ja si zobrala kabát 😎

violetka1
19. apr 2008

a hľa! OP sa našiel vo vrecku zabudnutý?.)
Niet sa čo diviť, mať doma dvojičky a ešte chlapčekov- mne by nechýbal v zime asi ani ten kabát!

kili
19. apr 2008

violet, no ono sa to stalo asi pred 8mimi rokmi, te ešte neboli ani vajíčko a spermia 😀

kili
19. apr 2008

ja mám totiž príšernú sklerózu, aj moja 80 ročná babička mi hovorila, kde som si zabudla mikinu 😀
ale keď som bola malá to bolo hádam ešte horšie, ako že som si zabudla v škole školskú tašku, išla som von a zabudla sa obuď, šnurovať šnúrky som sa naučila tak, že som zabudla, že to neviem a pod., takých príhod mám 😀

loren
20. apr 2008

no tak ja sa pridavam je to asi prechodny stav kedze bohvie ako v noci nespime 😉
ja sa pristihnem pri tom ze robim daco v kuchyni a zrazu boooze co som to isla robit alebo minule sa pytam mami das si kavu ona ze ano taku malu len potom ked odisla som si spomenula ze som jej tu kavu neurobila lebo som sla asi prebalit dceru a zabudla som 😉

jejke
20. apr 2008

Ja som raz našla ovládač od TV v odpadkovom koši, nie Nemec, ale malý,beťár jeden... 😲 alebo rátam párky ako som ich olúpala a iśla dať variť,stále akosi málo,nekúpila som 6len 5???a potom som sa otočila a malý už jeden tlačil do pusy studený 😀

petusko
20. apr 2008

k nám nechodí, u nás je nasťahovaný natrvalo 😅 😀

andy.a
20. apr 2008

apropo,u nás najmladšia pacientka s Alzheimerovou chorobou bola 38-ročná mamička dvoch malý detí ☹
a to myslím vážne 😒

other_side
20. apr 2008

ahoj 🙂 mata79, k nam chodi madar 😀

prasiatko30
20. apr 2008

k nam tiez chodi nemec a velice casto - minule som viac nez tyzden nemohla najst hodinky ale ja som dosla k dalsej teorii pokial ta vec ktoru hladas nechce aby si ju nasla tak ju nenajdes a ked na to prestanes mysliet a prestanes ju hladat tak vtedy ju preestane bavit hra na schovavacku a ona sa najde - 😀 😀 - no uz som asi zrela na psychiatriu 😵

alenik
20. apr 2008

Rusi maju take prislovie,ze:Lepsie s Parkinsonom trochu rozliat,ako s Alzheimerom zabudnut vypit 😀

zuzkafuny
20. apr 2008

Ja mám niekedy pocit, že ten nemec začína byť mojím najlepším kamarátom... 😀 😀 😀

mata79
autor
21. apr 2008

Booooze, maminy, ako ste ma potesili....
Toto vsetko musim dat precitam manzelovi. Fakt uz chcel zo mna urobit psychoinvalida.... 😀
Ked mne sa stane, ze aj v polovicke vety zabudnem, ako ma ta veta skoncit.....
Ja len dufam a verim, ze niekde nezabudnem drobca....

ivca82
21. apr 2008

Aj k nám chodí odkedy som bola v tehu, a sa mu asi zapáčilo tak tu býva s nami 😒 len dúfam, že mu začneme liezť na nervy a zase sa osamostatní a nájde si iný podnájom 😀

maca793
30. apr 2008

chodí každý deň 😀

grmitko
30. apr 2008

ahojte, aj k nám chodí, stále niečo premiestňuje, ja som napríklad vyše roka hľadala obrúčku, už ked som sa zmierila s tým,že si budem musieť dať spraviť novú, tak som zistila, že ten nemec mi ju dal do krabice s časopismi 😀 našla som ju, keď som tam robila poriadok, musela tam spadnúť 😉

maca793
30. apr 2008

😀
ja keď niečo hľadám, tak to mám rovno pred nosom ale nevidím to 😀

annaola
30. apr 2008

ahoj, mozeme si podat ruky. ale myslim ze ze keby sme neboli maminy a nemali na starosti takmer uplne vsetko, tak by sa nam to nestavalo.ja napriklad idem urobit kavu navstve a medzitym ma s niecm zastavi maly, tak na nu zabudnem a v tom lepsom pripadesi na nu aj pocas navstevy spomeniem 😀 .

maca793
30. apr 2008

ja robím 1000 vecí naraz, a na najhlavnejšiu vždy zabudnem, už teraz sa bojím, aby som niekde nezabudla deti 😀