Alergia na bielkovinu a mlieko Neocate

helena220
12. mar 2014

Ahojte. No konecne konecne konecne nam po 6tich mesiacoch od narodenia nasej dcerky, po 2voch zapaloch pluc,6 bronchitidach a 5 zapalom usiek a 7 hospitalizaciach povedali pricinu jej neustalych chorob.Vraj ma alergiu na vsetko mlieko. Tak kravske ako kozie aj zivocisne. A u nej sa to neprejavovalo ekzemami ale plucnymi a crevnymi infektmi.Predpisala nam mlieko NEOCATE ktore ma pit,zatial je este okrem ineho len dojcena. Okrem tohto mlieka ale nemoze ine. Mne dali prisnu dietu,takisto ziadne mliecne vyrobky pokial ju kojim, len rastlinneho povodu. Problem ale je ze som tehotna a porebujem aj nejaky ten vapnik tak dufam ze to dopadne dobre na vsetky strany. Chcem sa opytat ci mate skusenosti s tymto mliekom pri alergii na bielkovinu. Stoji bez receptu 72 eur,my sme platili len 4.aspon tak

lilysk
12. mar 2014

@helena220 Ahoj
hej mali sme tiez neocate -ja som bola velmi spokojna -tiez sme nic nemohli ,ale dali nam ho len do 2 rokov potom som presla na ryzove alnatura s kalciom z DM ,takze Neocate mozem len odporucat - u nas super a pre teba to ryzove je fajn ...🙂

aniko82
12. mar 2014

Poznám mamičku, ktorá bola so svojim synom skoro 2 mes v nemocnici, malému zistili ( vlastne nemajú inú dg) alergiu aj na materské mlieko.....odkedy majú neocate, maly je ok a po hnackach a vselijakych chorobách konečne priberá, takze tiež len dobre skúsenosti...🙂

smesmesmejko
15. mar 2014

U nasho drobca nebola diagnostikovana alergia, ale rycal nam aj na materskom mlieku tak, ze sme skoncili na neurologii na pozorovani, nakoniec nam po urceni "pravdepodobnej" diagnozy - vicnasobnej intolerancie, predpisovali neocate do jedneho roka, kym ho mal, tak bolo vsetko v poriadku.

mamaamater
26. mar 2014

my sme davali hypoalergennu humanu Ha a ziadne problemy sme nemali, nastastie...totiz sme obaja rodicia alergici

veronica81
30. máj 2018

Mamičky ak má niektorá záujem zostalo mi mliečko Neocate LCP neotvorene balenia, syn ho už nepije.

dius444
19. sep 2019

Ahojte mam na predaj mliecko Neocate LCP co sme nestihli vyuzit, ak by bol zaujem kludne ma kontaktujte v sprave, zaruka 11 / 2020