Je autodráha vhodný darček pre 3 ročného chlapčeka?

kakakina
20. nov 2011

Mame trojrocneho synceka,a rozmyslame nad vianocnym darcekom.Velmi rad sa hra s autickami,a tak sme rozmyslali nad autodrahou,alebo autickom na dialkove ovladanie.Prosim o nazor mamiciek,ktore tieto hracky maju,a odkedy sa ich deti o ne zaujimali.A ci sa oplati investovat,lebo to nieje lacny darcek.Dakujem za vsetky nazory 😉 .

xlucia
20. nov 2011

klasicka autodraha nie, znici ti ju, nema este ten jemnocit. kup mu klasicke auto na dialkove ovladanie. a k tomu nabijatelne baterky.

zuzana17
20. nov 2011

tiež si myslím, že na autodráhu je ešte priskoro, pretože je to dosť drahé, a určite to zničí. Taktiež autíčko na diaľkové sa mne nepozdáva, pretože ešte dieťa v takom veku nevie ovládať. Skúsila by som klasické autíčka 😉

mia85
20. nov 2011

Ahoj. autíčko na ovládanie sme mali,ale bavilo ich to len chvíľu. môj drobec autodrahu chce a tak zvažujem od hot wheels tu na stenu...

stanislavao
20. nov 2011

urcite nie. on sa s autodrahou nebude hrat, lebo sa s tym taky maly nevie hrat. to este si moze dalsie 3 roky pockat. ani auto na dialkove ovladanie nie je podla mna darcek pre 3 rocke dieta. to je skor potom hracka pre otca dietata a nie pre dieta. najlepsie auticko je klasicke, ktore si samo dieta moze posuvat po zemi a ide mu, ako on chce.

anika
20. nov 2011

my sme v tom čase kúpili vláčikovú dráhu Tomáša a malo to veľký úspech, takže možno niečo menšie, taká autodráha cars by mohla byť pre trojročného chlapca super

metlonka
20. nov 2011

moj maly ma autodrahu Wader...je to presne pre take male deticky, lebo je siroka a auticka su tiez vacsie a daju sa pospajat ako vlacik...daj si do googlu wader...a najde ti ich velmi vela 😉 ale aj tak ho zo vsetkeho najviac bavi garaz🙂 a najradsej ma garaz stvorposchodovu Shell, z ktorej auticko ked spusti navrchu same zlezie tie styri poschodia...to sa mu paci najviac🙂 tato garaz je pre male auticka ...miluje male kovove auticka 😉

ajca123
20. nov 2011

Caute kocky 🙂 musim povedat ze dost podcenujete svoje deti. Moj prvy syn ma 5rockov ale po novom roku bude mat 6rockov a ten ma vela auticek na ovadanie a jeho 20 mesacny brat mu bere tie auticka a hra sa s nima a musim povedat ze mu to ide super... Deti su sikovne a preto sme sa rozhodli s muzom ze jim kupime auto drahu 🙂
A aj dostanu nove hry k Xboxu a aj novy volant a ine drobnosti 🙂

vivusika
20. nov 2011

náš má tiež tri roky, len on zbožňuje vlaky. Takže u nás sa už len dokupujú drevené koľajnice a rôzne príslušenstvo, máme aj Thomasovu dráhu ale tá ho veľmi nezaujala. Drevené sú momentálne in. Dostať k nim aj lokomotívy na baterky a tie ťahajú celú súpravu 🙂 U nás je dráha niekedy cez dve izby 😀

vejinka
20. nov 2011

aticko na dialkove ovladanie podla mna uz troj rocne dieta vie ovladat teda moj maly vie ale neviem ako ine deti dokonca vie ovladat aj ten vrtulnik na dialkove co teraz fici a s tym ovladanim ja mam velke problemi a on v pohode ma velky cit pre taketo veci..no autodrahu este urcite nie my mame este po muzovi ale planujem vytiahnut ked mladsi bude mat cca 4 roky. maju vlacik a kolajnice do kruhu ale mladsi mu to vsetko berie a nici kolajnice takze s autodrahou pockat ale na dialkove ovladanie kludne my sme mu teraz na viance kupili bleska a ovladanie je uplne jednoduche a ten ovladac je akurat do detskej rucky ..urcite by sa tvoj potesil takemu auticku ktore si moze sam ovladat citil by sa tak dolezito ako nas:D existuju aj uplne jednoducje ovladania s autickom bud su spojene kablikom alebo nie bud idu vsetkymi smermi alebo len dopredu a dozadu. na trhu je obrovske mnozstvo staci si vybrat 😉

martina28p
20. nov 2011

malý mal v lete 3 roky,minulé vianoce dostal autodráhu,ale nie na dialkové ovládanie,takú skladaciu,že môžme stále meniť jej výzor,môže byť prízemná,poschodová,točená....a mal z nej obrovskú radosť,chodil po nej autíčkami,vykrikoval,rozprával sa s nimi,havarovalproste sa krásne dokázal hrať aj sám,ja som bola rada,že sme sa spolu hrali,ked sa nedalo ísť von,bavilo ho to a vôbec nelutujem....nezdielam názor,že je to len hračka pre otca,a že má na to čas...pokial si myslíte,že sa stým zahrá,že mu nerobí problém používať dialkové ovládanie,tak prečo nie?aj nás drobec má autíčko na dialkové,hoci som ho kúpila mužovi,ked som sa dozvedela pohlavie dieťatka a rád sa sním hrá a hral sa ešte ani nemal tri roky...aj my uvažujeme o autodráhe na dialkové,lebo ho to fascinuje,ale už sme kúpili žeriav,tak nemôže mať všetko ;) ak ste si nie istí,skúste ísť okolo autodráhy a uvidíte jeho reakciu,náš ide okolo žeriavu-tiež na dialkové a už rozpráva že takýto chce,že napíšeme Ježiškovi....a ked sa to tak vezme,ved vianoce sú o tom,urobiť dieťaťu radosť,pokial sa dá,no nie? 😀 😀 😀

traktor
20. nov 2011

podla mna ani jedno ani druhe..klasicka autodraha..no na tu musi mat riadne nervy a trpezlivost, ked mu auticko vyleti stale mimo drahu.., a auticko na ovladanie je urcite pre starsie dieta super, ale nie pre 3rocneho krpca teda ako ktore../..skôr som za klasika auticka, auto na baterie / nie ovladanie/, ktore môze vydavat zvuk, blikat..u nas sa velmi osvedcila garaz na auta,dreveny vlacik, klasika auta, sanitka / policajne auto zo zvukom...a neprestala nas bavit takato draha..kde sa auticka len spustaju..

hoogy
20. nov 2011

nas maly tiez zboznuje vlaky. doma ma tomasovu drahu a stale sa da do nej dokupovat. akurat dnes sa s snou hral skoro hodinu. u babky mame drevenu aj ta ho bavi. a auticko na ovladanie je samozrejme vhodna hracka aj pre 3 rocneho. nas dostal prve ked mal rok. bolo to jednoduche ovladanie len tlacidla. teraz sme mu kupili na meniny take s normalnym ovladanim a to ho bavi este viac. za 5 sekund prisiel na to ako sa to ovlada a uz mi tu beha popod nohy 😀 aj nad drahou sme rozmyslali ale to asi ked bude troska vacsi lebo sa bojim toho ovladania. ale mame drahu typu hotwheel to ns strasne bavi a samozrejme garaz pre auta

sirell
20. nov 2011

ja mam sice dievca ale zatazene na auticka, takze z vlasnej skusenosti ti mozem poradit. auticko na dialkove ovladanie kludne, vyber nejake s jednoduchym ovladanim. autodrahu odporucam Wader, tie su pre mensie deti a nie su ani drahe a nehrozi znicenie 🙂

maznacik007
21. nov 2011

moj bude mat na vianoce tri a pol a dostane autodrahu carrera... naschval som zobrala taku nie moc zlozitu s tymi loopmi ale len taky osmicku vyvysenu ... a auticka co maju na spodu magnet a lepise drzia na drahe... ..

tatko sa vytesuje a myslim ze aj starsia sestricka sa s tym zahra.... take velke terenne auto na dialkove mame ... ale malemu sa to zle ovlada... nevie to odhadnut... tak to asi nie...

dankadina
21. nov 2011

moja mala ma 3 a pol a má autíčko na dialkové vie ho ovládať

renab
21. nov 2011

Ja som tiež skôr za autíčko na diaľkové ovládanie ako za autodráhu. Autíčkom môže chodiť doma, príp. aj po vonku, môže si stavať a vymýšľať dráhy a prekážky, keď bude väčší. Pri autodráhe sedíš, stískaš ovládač a pozeráš ako chodí autíčko dookola - moje deti by to dlho nebavilo. Som za kreatívnejšie hračky, autodráha sú pre mňa zbytočne vyhodené peniaze.

titkovamiriam
21. nov 2011

autodraha je super hracka!!!my kupujeme hotwelsky 😉 ,mali sme aj taku klasika,no bola obrovska a stale chytala prach a auticka sa dost nicili.Auto na dialkove ovladanie alebo dnes uz aj vrtulniky co vzlietnu su super hracky cca od 2r.-staci ked dieta pochopi ako nato a mozte kupovat baterkyyyyyyy

miracko
21. nov 2011

Autodráha je super, my kupujeme teraz pod stromček, jeden syn má 3 a druhý 4, chceli sme aj minulý rok ale zdalo sa nám skoro, hlavne kvôli tomu že pri takých poriadných veľkých sú malé súčiastky, páčky a kdečo a mysleli sme že to olámu a stratia alebo pokazia, ale tento rok už manžel presadil že autodráha bude, a už aj kúpil... Len neviem či ju chcel on alebo ju chcel pre deti ? 😀

amadora
22. nov 2011

náš dostal autodráhu minulé vianoce, to mal skoro tri, ale čoskoro putovala do krabice, autíčka nevedel ovládať tak aby uberal rýchlosť v zákrutách a tak mu vždy v prvej vyletovali von a moc sa nepohral. navyše sa snažil po dráhe hrať s autíčkami klasicky, tlačiť ich ako po ceste a ako sa opieral o časti pri mostoch tak jednu praskol. takže mi ešte rok počkáme kým ju vyberieme opäť z krabice

megi1989
25. nov 2011

@kakakina áno, autíčko na diaľkové ovládanie dostal náš malý minulé Vianoce a to mal 2,5roka. Vedel ho ovládať a aj ho to náramne bavilo 🙂 Teraz bude mať 3,5 roka a dostane dráhu - ale vláčikovú - s vláčikom na baterky - dráhu si pospája ako chce - položí vlačik, zapne, a ide - stačí už len sledovať 😀 ( má to jeho bratranček ( takú Thomasovskú ) a veeeeeeľmi sa mu to páči ) ale autodráha - neviem, skúsenosti nemáme 😀

annie13
26. nov 2011

moj ma tiez 3 a strasne si praje od Jeziska autodrahu a Jezisko 🙂 ju uz aj skryl do perinaku, Carrera tu jednoduchsiu od 3 rockov nevie sa jej dockat a verim ze ju zvladne na ovladanie ma auticko a super ho zvlada

len nekupuj na baterie ale na adapter

lenocka84
26. nov 2011

3rocny synovec zboznuje autodrahy, ma ich niekolko. a moj 1,5rocny syn ma auto na ovladanie a krasne sa naucil ovladat co sme sa cudovali. teraz v nom niesu baterky, tak si ho len vyberie tlaci tlacidla a nic sa nedeje, potom krici. takze asi tiez uz nieco aj chape. a so synovcom sa hraju spolu ked sa jedna o autodrahu, naucil ho to celkom slusne.

nelicefo
27. nov 2011

podľa mňa môže byť autodráha...🙂

forus
29. sep 2012

ahoj kakakina. ja mam dvoch synov, jeden starsi 5 rocny a jeden ma teraz 3. tomu starsiemu som kupil v troch rokoch autodrahu a nevedel sa s nou hrat a kym vyrastol do veku ked uz by mu to slo, tak autodraha bola znicena a auticka tlacil po koberci takze ich znicil. O mesiac bude mat ten mladsi 3 roky a chystam sa mu kupit nejaku hracku zo stranky www.hrackyprechlapcov.sk . su tam hracky ktore su urcene aj pre deti od dvoch rokov, a videl som takuto hracku u znameho a bol som prekvapeny z toho ake su pevne. A moze ich brat aj vonku do piesku a jednoducho mu ich umyju pod tecucou vodou a mozu ist znova dnu. kolecka su gumove, takze neposkriabu podlahu co je obrovska vyhoda... Ved chodte do nejakeho obchodu a pozrite sa na ne, ale tam su predrazene, preto som dal odkaz na stranku kde mam zaruku ze kupim original bruder 100% kvality a nie nekvalitnu činu.... Snad som pomohol aspon trosku 😉