Poraďte autodráhu

mata128
4. okt 2015

Babule,poradte mi prosim vas autodrahu,s ktorou mate skusenosti a je ozaj dobra,nevyletuju z nej v zakrutach auticka....dakujem krasne

mata128
autor
4. okt 2015

Nikto nic???

libka1
4. okt 2015

Aj ja cakam na nejake inspiracie, takze sme uz dve 😉

mata128
autor
4. okt 2015

@libka1 snad sa niekto najde

inka04
4. okt 2015

carrera go, neviem ci existuje lepsia, auticka nevyletuju, ak sa jazdi "s citom", t.j. rovinka max. rýchlosť, zákruta ubrať 😉

alias313
4. okt 2015

Uplne vazne carrera go...my sme kupili predtym asi 5 autodrah,ale nestali za nic...toto je nase top,hrame sa aj s muzom😁😁😁

klotho
6. okt 2015

kočky, tak toto aj mňa zaujíma... prosím a dráha je stabilná, nerozpadáva sa? Tiež mám zlú skúsenosť s dráhami, mali sme dve a povedala som, že už za žiadnu peniaze nedám aj keď malý by sa potešil...
@inka04
@alias313

alias313
6. okt 2015

@klotho nie vobec..auticka v nej aj super chodia..ked sa nauci pridavat plyn s citom je to uplna pecka.my sme ich tiez vela kupili a boli hrozne.po dlhom studovani priniesol jezisko tuto a fakt sme spokojni.

alias313
6. okt 2015

@klotho mame tu carrera go cars..aj dva obluky dole hlavou..a auta drzia super v tom.

inka04
6. okt 2015

@klotho stabilná, nerozpadáva sa, ale nie je to pre malinké deti... Treba dávať pozor pri skladaní a rozkladaní, nesprávnou manipuláciou sa môžu dieliky zlomiť. Takisto, ak sa na dráhu stúpi, tak sa to ľahko zlomí. Skôr pre staršie deti alebo pre tatinkov s malými deťmi 😉

mata128
autor
6. okt 2015

A hodite mi prosim niektora aj link na konkretnu????U nas to presne bude fungova "otecko+male dieta" 😀

mata128
autor
14. sep 2016

@inka04
@inka04
@alias313 baby,hodite mi niektora obrazok krabice? Dakujem krasne....nech neobjednam blbost

alias313
15. sep 2016

@mata128 my mame konkretne tuto.....carrera...

petronela93
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcela_mate
9. okt 2016

Aj my mame Carrera Go Cars a spkojnost. Urcite treba davat pozor, ked bude postavena, nam na nu mladsi sadol, takze je uz jeden spoj zlomeny a aj napriek tomu funguje dalej 🙂