Prolaps mitreálnej chlopne a krčne madle

sveta123
7. sep 2014

Moja dcéra má 15 rokov. Má prolaps mitreálnej chlopne možem jej dať vybrať krčne madle? Neuškodý jej to so srdcom.

janinah
7. sep 2014

neuškodí,ak jej na mandliach sedí "zlý bacil" tak jej to naopak pomôže...nech ti to lekár vysvetlí

katarinamarkova
7. sep 2014

ja si doteraz pamatam ked mi ako dietatu - uz skor pubertacke 🙂 mali vyberat mandle a doktorka vysvetlovala mamine ako z dlhodobeho chronickejsieho problemu s mandlami mozu po par rokoch nastat problemy ako - zapal kosti, mozgovych blan, mozgu, zlyhanie obliciek, zapal obliciek, zapal srdcoveho svalu.....s dlhodobejsieho a casteho uzivania antibiotik chronicke problemy s travenim, crevami, poruchy pecene, poruchy imunity........
neviem presne o aku diagnozu so srdieckom u tvojej dcerky ide, ale ak sa to nevylucuje s operaciou mandli, co sa robi vlastne len lokalne, tak by som asi nevahala.....ale skutocne je najlepsie sa poradit s lekarom.

eikenella
9. sep 2014

@sveta123 nie, srdcu to neuskodi.

sveta123
autor
15. sep 2014

@katarinamarkova a čo si jedla po operácii a ako si sa dlho liečila po operácii.

katarinamarkova
19. sep 2014

@sveta123 presny jedalnicek ti uz nepoviem predsalen to bolo dost davno, prve dni len kasickove, tekute, nesolene, lebo to drazdilo, tiez nie moc kysle atd pamatam ze nic cokoladove som nemohla lebo to potom riadne skriabaloooo...........proste nemastne neslane kasicky 🙂 myslim ze to trvalo dokopy tak tyzden a potom postupne na normalnu stravu....v podstate uz o tri dni asi som fungovala normalne az na tu stravu
ale dnes myslim ze sa robi aj lejsrove odstranenie mandli, neviem, vtedy sa to tu nikde na okoli nerobilo tak som odtrpela 🙂

sveta123
autor
20. sep 2014

@katarinamarkova Ďakujem