Aké cápačky - topánočky na zimu, keď dieťa začína chodiť?

monulik7
25. sep 2013

Ahojte, mám 8 mesačného synčeka, ktorý sa už začína stavať popri nábytku a snaží sa robiť prvé krôčky, a chcela by som poradiť aké topánočky, poprípade capačky sú vhodne na zimu. Nielen do kočíka, ale poprípade aj na krátke chodenie.... Vopred ďakujem za názor 😀

tilly24
25. sep 2013

ahoj najlepsie su tie od Clarks, maju makksiu podrazku, ale su dost pevne, neviem ci to kupis aj u nas, skus bazar alebo niekde na nete: nieco taketo : http://www.clarks.co.uk/p/20355753, http://www.clarks.co.uk/p/20355753

belasy_motylik
25. sep 2013

Capačky ani nič s tenkou podrážkou na zimu von určite nie, pár krokov a dieťaťu bude na nožičky na zbláznenie zima. Kúp normálne zimné topánky keď chceš na chodenie a fusak taký, aby si ho mohla nechať celý čas obutého, alebo ho pred behaním a po vyzula.

jajus28
25. sep 2013

Ahoj ja som kupila take vyssie capacky s gumenou podrazkou, boli zateplene a do kocika super, mali sme aj zimne topanocky, ale tie sme skoro vobec nevyuzili nakolko mal v zime maly tiez cca 8m a na jeho cupkanie zaciatocne su zimne topanocky dost tazke a zle sa takemu malemu chodi. Takze ja by tebou kupim len teple capacky na par krocikou tie moje boli vhodne, ale zimne su zbytocne vyhodene peniazky ak este male same nebeha, ak chces napis odfotim ti tie moje ako asi vyzerali.

zuzicka_r
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
palomka
27. sep 2013

elefanten v deichmanne

oblecsvojebabo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabkostanka
3. okt 2013

pokial chcete aj na chodenie v zime, tak klasicke topanky, lebo teple capacky jedine do kocika a po dome 🙂

vierka0
3. okt 2013

my sme mali topanocky little blue lamb s kozenou podrazkou, boli super, urcite nie ziadne hrube podrazky, tazke topanky..aj tak bude vonku stale v kociku ked bude zima

zigzag
3. okt 2013

my sme mali liliputi capacky na doma... na zimu nam netrebalo,lebo chodit zacal na jar-leto, a vonku som ho pustala len ked bolo pekne a sucho, takze sme mali dve pary capaciek, na vonku a doma, ked odrastol, tak na vonku sme kupili adidas, a na zimu nepremokave snehule, a tiez si myslim, ze zbytocne na zimu tak malemu babu, aj tak bude v kociku zababusene.... a na druhu zimu budu male :D my kupujeme topanky na 4 mesice... rychlo nozka rastie

ivanka.7
6. okt 2013

Hm, nic proti ostatnym radam, ale autorka otazky sa pytala na topanky na von. Keby chcela mat dieta stale v kociku, tak sa nepyta na topanky na chodenie v zime. Niektore deti sa v kociku udrzat nedaju zima - nezima (napr. to moje 😝).
Ja mam Elianku aprilovu, cize v oktobri mala pol roka a zacala mi chodit vo februari, takze v snehu.
Kocik som v zime velmi nepouzivala, ale na von som pre nu do satky alebo teda do kocika, ked uz bol vytiahnuty, mala zateplene capacky Tomar s kozusinkou (najdes na capacky.sk - Elianka ich vynosila statocne a teraz ich zdedila jej mala sesternica a nie je to nich skoro vidiet) a ked zacala chodit, tak som jej kupila cizmy superfit, lebo este bol sneh a zima. Ak by si chcela lahsie topanocky, lepsie pre prvochodcov, odporucam nedavno vzniknutu skupinu "Bosé nôžky- zdravé obúvanie našich detí" su tam tipy aj na barefootove topanocky do skaredeho a chladneho pocasia.

euka210
7. okt 2013

tak na zimu normalne topanky

pipatko
7. okt 2013

tiez mame tento isty problem, maly ma 10 mesiacov, chodit este nevie ( ruckovat okolo nabytku ano, aj ked ho drzim za rucky,tak pekne chodi, ale o samostatnom chodeni este nemoze byt ani rec) ale udrzat ho v kociku je skoro nemozne.Cize zima-nezima budeme musiet chodit po svojich. dnes som akurat vybrala zimne topanocky pre nas najlepsie( najlepsie mu sadli na nozku) klasicke snurovacie zateplene certifikovane topanocky s klenbou a bocnym zipsom .Su lahucke a nie velmi vysoke aby vedel hybat nozkou( v podstate su velmi podobne topanockam na prve chodenie RAK) vyrobca D.D. Step