Akú širokú nohu majú vaše 1,5 ročné deti?

egiginka
14. aug 2015

Aku siroku nohu maju vase 1,5 rocne deti ?, dcerka ma nozku siroku 6,5 cm a podla topaniek na trhu vacsina nema ani 6cm, ale pediatricka mi hovorila, ze ma uplne normalnu nohu, tak ma zaujima, alo ste na tom vy, ci ma tak siroku nohu, alebo vyrabaju brutal uzke topanky. Dakujem , mozte napisat aj dlzku;)

zuzik307
15. aug 2015

@egiginka to je siroka nozka 🙂 hlavne ked vacsina beznych topanok ma sirku max. 6 pri ovela vacsej dlzke...pozeram, ze v Bosych nozkach si, cize LBL, Shooshoos, neskor Vivobarefoot, Camper...ale potesim ta, nozka uz do sirky viac rast nemusi, aspon u nas to tak bolo 🙂

mabika
15. aug 2015

13,8cm a 5,8cm

liebling98
15. aug 2015

@egiginka normálne si ma inšpirovala ísť odmerať najmenšiemu nožičky 🙂
Dĺžka 12cm (palec-päta), šírka 5,5cm v najširšom mieste.

egiginka
autor
15. aug 2015

@zuzik307 , ano jasne barefootujeme, ale aj tam je problem , lebo shooshoos uz koncime , 25 je posledne cislo a vacsina znaciek je max 6,5... takze este LaL tie maju 7cm, a potom vivo, ale na topanky na 2m, ja nedam 70e !!! a alternativy, celkovo v obuvi som kukala a 6 cm, to bol uz zazrak, ale nezda sa mi, ze vacsina deti ma nozky pod 6cm, prave mam pocit, ze tak tych 6 je priemer...

siska53
15. aug 2015

@egiginka nech pozicia nasej,tej su vsetky topanky siroke..aj po bokoch,aj tam,ako je nart.. Ma uzku nohu po mne..

netopejr
13. apr 2016

takmer 8 cm

vedorka
13. apr 2016

myslim ze drviva vacsina mamiciek ani netusi dlzku svojich ratolesti, nie to este sa zaoberat sirkou. 😀 😀 😀 maximalne v lepsom pripade vyberu vnutornu vlozku a zmeraju dlzku 🙂 chvalabohu aspon ze to.
ja to meriam od mala, mame 6,5 cm a uz mame problem. ked v obchode, ci v bazare sa pytam na sirku, tak sa na mna divaju ako na blazna 😀
chodim po obchodoch so 6,5 cm spajdlou a strkam dnu, ci sa zmesti a to nehovorim o dalsich kriteriach co mam napr ohybnost. 😀 a to nie som barefootovy maniak

egiginka
autor
13. apr 2016

@vedorka . No to mal byt pokus o prieskum,;)))) ale v inej skupine sa nazbieralo viac info.... no mne to je luto ked vidim malu medvdiu labku ako si dietatko pcha do opolivicu uzsich topanok:( a rodicom to vobec nevadi:( ja si vzdy pytam meter, ale ja skor cez net objednavam 🙂)))