Akú značku prvých topánočiek nosili vaše deti?

juljul
11. jan 2016

Ahojte maminy. Viem, ze na tuto temu tu uz bolo viacero diskusii, kde sa to vacsinou zvrhlo na konflikt nazorov medzi obuvou barefoot a tu s klenbou. Viem, ze co odbornik, to iny nazor. Mna by teraz skor zaujimali vase realne skusenosti s jednotlivymi znackami obuvi, ktora u vas zvitazila a preco. Mam 10 mesacnu dceru, ktora sa stavia na nozicky a myslim, ze uz je len otazkou casu kedy zacne cupitat a preto je otazka prvych topanociek teraz u nas velmi aktualna. Zatial nosime po dome kozene capacky Taptapi, kedze este stale viacej lozi ako stoji, ale na prve realne krocky pokukujem po niecom s pevnou patou a neviem sa rozhodnut.

pribinak
11. jan 2016

Chod sa pozriet do obchodu na Kramare, vola sa Beni, je kúsoček od nemocnice. Su tam šikovne baby, maju dlhoročne skúsenosti a vsetky topánočky vo predávaju maju certifikát od ortopédov
Vedia poradiť sku topánočky na aky typ nožičky
Predávaju rôzne značky, napr Superfit, geoxy, ....

fifina461
11. jan 2016

protetika

ikke
11. jan 2016

elefanten, tie uplne najmaksie. a kozene capacky z ebay za 10 euro 2 pary aj s postovnym 😀
riad sa rozumom, nie znackou 😉

miselka007
11. jan 2016

My sme mali prve Tripos,kupila som ich u mas v Biskupiciach v obchode Boticka a su super 😊 teda uz ich nenosime ale bola som spokojna 😊

kiwi82
11. jan 2016

Clarks

riela
11. jan 2016

Superfit

hrjanka
13. jan 2016

Rose et chocolat

zuzanadringus
13. jan 2016

My sme mali ako prve papucky RAK na snurovanie (na doma) a co sa tyka topanok tak som kupovala Protetika. Doteraz mu vyberam len topanky s klenbou

mabliss
13. jan 2016

Shooshoos, ale nemajú pevnú pätu. 🙂

yvi83
13. jan 2016

My sme tiež minulý týždeň kupovali protetiku, malá má malú a tenkú nožičku takže nám sedia topánočky od nich 🙂

gulolicko
17. jan 2016

moje obidve baby obúvam do obuvi značky Tripos - slovenský výrobca, celokožené, klenba, pevná päta. Majú v Karlovej Vsi predajňu, skús tam zbehnúť možno Ti niečo padne do očka....

petkooo78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
extrate
17. jan 2016

Čo je to topánka s pevnou pätou?

oregon2
17. jan 2016

My sme mali úplne prvé od RAKA, kupujem od nich aj všetky papučky na doma. A potom ďalšie boli všetky od Protetiky, tenisky, topánočky, sandálky a čižmičky. Všetky sa skvelo nosili. Keďže sa mi za nimi nechce cestovať, vyskúšali sme čižmičky teraz od Wandy, tak uvidíme.

natalushka
17. jan 2016

Tak my sme cca do roka chodili naboso..ale my sme augustovi..par krat mal obute sandalky Elefanten..dobre,pevne,ale makucke. Ale pre deti s uzkou nozkou a standardnym nartom..potom sme kupili ozajstne topanky🙂ceskej zn.Fare..velka spokojnost..a potom sme kupili Superfit a max spokojnost..u tych sme zostali..sice stoja,ale myslim,ze je to cena za kvalitu..teraz sme mali na zimu jedny Protetika(nemozem nic zavazne vytknut,kvalitne,aj pekne vyzeraju) a jedny Superfit..jako superfity su proste lepsie..takze ja som za tie..som ochotna na niecom setrit,ale na obuvi pre synceka nie..

jahodka87
17. jan 2016

Protetika