Topánočky vel.20 pre začínajúceho chodca

leknolina
13. mar 2019

Ahojte chcela by som sa opytat skusenejsich. Syncek zacina chodiť. Ake tooanocky mu kupit? Ked ho obuvam take nechce krci palceky to asu kazde dieta ale mame aj tucny prehliavok.do niektorých papuciek neda ani nozku dnu. Chcem sa opytat teda na znacky topanok ktote nie su uzke a su v prednej casti vysoke...aby mu dnu vošla nozka... protetika, batefoot???Ďakujem

denisah1
13. mar 2019

Skus rak😉

karmela
13. mar 2019

@denisah1 aj protetika sú širšie treba určite skúšať.

bobula46
13. mar 2019

Tiež má synček papučky rak a som spokojná, keď začne behať po vonku budeme kupovať aj topánky tejto značky

lindusss2016
13. mar 2019

No hlavne protetika a barefoot su uplne rozlicne typy. Protetika a tomu podobne znacky su pre zacinajuceho chodca ako lyziarky. Deti v tomto veku este vela stvornozkuju (aaj vonku), tento pohyb by sme mali podporovat a nie zastavovat pevnou obuvou, pre spravny psychomotoricky vyvoj je stvornozkovanie velmi dolezite. Skus si vsimnut, ako drobec pritom dava chodidlo - ma ho pokrcene v prstovej casti - preto je dolezite aby aj obuv pre zacinajuceho chodca bola dobre ohybna v tejto casti. Pozor, nie v strede topanocky, lebo tam zlomis takmer kazdu podrazdku, ale na spicke. Na doma papucky nie su vobec potrebne a von skus pozriet napr. Froddo prewalker, moj ma siroku nozku a sedi mu znacka Little blue lamb

miska_kal
13. mar 2019

podla mna rak je vhodny na zaciatok. maju to,mu celkom prisopobene topanocky takze by som s skusila kuknut hlavne po takych

karmela
13. mar 2019

@lindusss2016 aj protetika má barefoot dizajn včera som kúpila dcérke.Neproferujem tuto značku a chcela som povodne rak ale tie čo som skúsila malej sú ohybne kožené mäkké.Ono treba fakt skúšať najlepšie aj ako sa chodí dieťaťu.

lindusss2016
13. mar 2019

@karmela no uprimne, ja ich topanky absolutne nepoznam a tazko sudit z tejto jednej foto, ale vyzeraju, ze maju troaku podvihnutu spicku. Takze mozno na oko bf dizajn tam je, ale pochybujem, ze by splnali aj parametre. Ak sa mylim, nech ma niekto opravi. Su ohybne vo vsetkych smeroch? Podrazka je tenka a bez klenby? Su lahke? Nezuzuje sa im spicka? Ozaj neviem odpovedat na zaklade tejto foto. Chcelo by to pridat aj foto podrazky aspon a z boku.

lindusss2016
13. mar 2019

@karmela https://vpavucine.blogspot.com/2018/02/protetik...
Tu som nasla recenziu. Takze niektore modely su vraj fajn, pre zacinajuce chodca je potrebna urcite co najflexibilnejsia podrazka

karmela
13. mar 2019

@lindusss2016 ja som ich povodne našla včera v zdravotníckych potrebách ako novinku .Ano protetika majú aj tvrdé,pevne topánočky čo som videla.Tiez niesom za take ,Ale tieto sú fajn.Aspon môj názor