Dávate do vajíčka aj fusak?

janikes
16. dec 2013

Ahojte, mam v tom trochu chaos, ked davate novorodenca do vajicka v zime, tak sa tam zmesti fusak s babatkom aj ked je tam novorodenecka vlozka, ci ju vyberate a davate ich priamo? Lebo som to skusala len tak nanecisto bez babatka a sa mi to zda s tou vlozkou moc natesno, tak nech potom malinke netrapim 🙂.

linda20111
16. dec 2013

@janikes ahoj, zalezi na tom aka presne je ta novorodenecka vlozka ktoru mas vo vajicku - ja som ju nechavala normalne vo vajicku a na to fusak a neskor som len vybrala tu penu co bola v strednej casti a teraz tu vlozku pouzivam ako podlozku do sportoveho kocika. Ale kazde vajicko je ine, ina vlozka, ina velkost, sirka, hrubka, tazko povedat...

luba28
16. dec 2013

@janikes daj tak ako ti je lepsie,ja som vyberala tu vlozku vonku,.... 🙂

mabliss
16. dec 2013

My tu vložku vyberáme. Ale záleží od vajíčka aj fusaka. Skús aj s malickym a uvidíš. 🙂

larnaca
16. dec 2013

ahoj, naša malá keď mala 2 m.tak sme tú vložku vyberali, lebo mala aj overal a bola tam úplne natesno.

janikes
autor
17. dec 2013

Dakujem za nazory, asi ju teda vyberiem, nech sa v porodnici s tym netrapime a potom sa uvidi, ako dalej 🙂

eliska07
17. dec 2013

@janikes Ja plánujem, aj keď som to ešte neskúšala, že ten zmenšovací vankúšik vyberiem, vložím zavinovačku - tú vnútornú lodger - a potom tam dám naspäť ten zmenšovací vankúšik kvôli hlávke a tak zabalím bábätko na cestu domov. Neviem, či sa to bude dať, chcem to tak skúsiť, tak uvidím.