Ergonomický nosič Beco. Vaše skúsenosti.

moonlighting
4. okt 2011

Ahojte, chcela by som vas poprosit o skusenosti s tymto ergonomickym nosičom.
Podla popisu je asi lepsi ako Manduca aj Ergo Carrier, len mam o nom malo referencii.
Ma aj novorodenecku vlozku, ktora sa da odstranit a nezavadzia tam ako pri manduce (ergo ju nema-treba ju dokupit).
Aj ta kapucna sa mi zda z nich najlepsia a tiez sa da odopnut.
Vraj sa da aj pekne zapnut a nosit ako ladvinka okolo pasa.
Je z biobavlny.....Len je trosku drahsi ako ostatne ergonomicke nosice,ale tusim v bazaroch sa da zohnat za dobru cenu.

Prosim poradte ak mate skusenosti alebo aspon vas nazor na neho.

Dakujem.

monr
10. okt 2011

mala som beco, na malé bábo je to fakt dobrý nosič, nepíšeš na aký vek, či chceš používať od narodenia. ja som bola spokojná.

vrn
26. okt 2011

Prave som ho kupila - v porovnani s Infantino je fakt pohodlny, len este mame malo skusenosti na dokladne referencie. Ak chces vediet nieco konkretne pytaj sa.

micusko
25. feb 2012

ahojte prosim ak uz mate nove skusenosti, dajte vediet, riesim presne to iste co moonlight, velmi mi pomoze vas nazor.. dakujem 🙂

ivush
25. feb 2012

Je geniálny...pohodlný, praktický a navyše aj dizajnovo krásny 🙂

e_z
8. júl 2013

O ergonosičoch Beco sa dočítate aj vo Wiki Modrý koník: https://www.modrykonik.sk/ergonomicke-nosice-beco/

uskulienka
15. aug 2014

Je to super nosic, ja som velmi spokojna. Mam starsie Beco gemini a pouzivam ho od cca 2-3 mes. malej, ked uz vedela drzat hlavicku. Predtym som mala Infantino klokanku od narodenia. Na krabici je pisane, ze je do 20kg v 3 polohach, je makkucky, pohodlny na plecia a bedra a na bazare bola cena 60 euro, tak som rada, ze som ho zobrala ;)