Kamenný obchod s tehu oblečením - Nitra, Bratislava

kikkuska161
5. dec 2017

Ahojte baby. Zhanam poriadnu zimnu bundu pre tehu. Ideme na hory tak nech nezamrznem. Termin mam 30.3.2018 tak ju budem nosit az do porodu. Viete mi poradit nejaky kamenny obchod s tehotenskym oblecenim v NR alebo v BA? A ako je to s velkostami. Ak normalne nosim M mam s i aj tehotenske kupit M?
Dakujem

lindusss2016
5. dec 2017

@kikkuska161
No kamenny obchod s tehu je v mlynoch predeti.sk
Inak ja mam bundu z h&m a ta je dost tepla, myslim, ze by zvladla aj marcove hory.
Cislo kup, ake nosis bezne.
Inak nvm, ci si uz rozmyslala nad tym, ci budes svoje dieta aj nosit v satke alebo v nosici, lebo ak by nosila, rovno uz kup tehu/nosicsku bundu a ta viem, zem fest teple napr. znacka Diva milano,ale je ich urcite ovela viac.

ruzicka111
5. dec 2017

Ahojte žienky, a viete mi poradiť nejaký internetový obchod kde by som kúpila nejaké kvalitné tehotenské bavlnené zimné pančuchy? Včera som si v lidli kúpila, no niesú až také teplé a presvitajú a ja by som chcela niečo také čo vynosím v zime k dlhým svetríkom. Ďakujem 🙂

lindusss2016
5. dec 2017

@ruzicka111
Bepon nema tehu? Ja pekne pancusky kupujem len tam, ale cele tehu nosim len rifle, takze toto ani nemam :/

ruzicka111
5. dec 2017

@lindusss2016 majú ale skor sú to ako silonkové.. a ja by som skôr chcela také hrubšie ako zateplené legíny ale nech je to ako pančuchy :D ale ďakujem za TIP

suchonovam
5. dec 2017

@ruzicka111 skus v hm, ja mam odtial a su fajn, len jedny stoja 10€

lindusss2016
5. dec 2017

@ruzicka111
Tak to teda nvm 😕 len googlit a googlit 🙂
Ja si vacsinou hladam tak.veci,ze zadam vyraz a dam hned obrazky aked sa mi nejaky paci, idem na stranku. Je to rychlejsie, ako preklikavat cele stranky s oblecenim.
U nas maju taky maly ponozkovy obchodik v tescu a ja som si tam kupovala zateplene tehu leginy a viem,ze mali aj vzorove. Ale ze odkia to beru, to ti nepoviem...

lindusss2016
5. dec 2017

@ruzicka111
Inak este ma napadlo, ze ak i ide skor o paradu nez o financie, pozri si na nete obchod Vertbaudet, je o FR znacka detskho a tehu oblecenia. Mame zopar veci odtial a som spokojna s kvalitou. Len treba asi vychytavat akcie 🙂

ruzicka111
6. dec 2017

Dakujem dievcata ;) našla som zatial 2 stranky kde su aj ze 80%bavlna..tak skusim este od nich..a ked nie tak pojdem do tych ponozkovych obchodov 🙂 dakujem Vam krasne za rady. Pekny Mikulassky den 🙂

mammamoda
4. mar 2018

mammamoda ma kvalitné tehotenské oblečenie za prijateľné ceny. Sama som si tehotenstvom nedávno prešla a môžem len odporúčiť. Takisto je v ponuke aj kniha Hypnoporod, ktorá mne veľmi pomohla a môj pôrod bol vďaka tomu úžasný ❤

kristinatomi
5. mar 2018

https://www.bimbishop.sk
Internetový ale aj kamenný obchodík s tehotenským a kojeneckým oblečením, hračky, kojenecké potreby.
Špecializujeme sa na handmade - prídite sa pozrieť a vyskladať si súpravu do postieľky podľa vašich predstáv, dojčiace vankúše, hniezda do postieľky, postieľky, matrace... tešíme sa na Vás Bimbishop

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre