Nosič verzus šatka. Čo je lepšie?

ninapat
29. jún 2017

Zienky chcela by som vediet vas nazor na nosice. Sme sice este malicki, no podla mna by bolo fajn, ak by som si nieco taketo zaobstarala uz troska s predstihom. Rozmyslala som najprv nad satkou, no nevravim, ze by som nebola otvorena aj normalnemu nosicu. Pre ktoru volbu je lepsie sa rozhodnut?

jlp
29. jún 2017

pre mimi je lepsia satka a neskor od cca 3-4 mesiacov satkovy nosic - je ich vela, treba si odskusat, ktory sadne

myryjam
29. jún 2017

Pre novorodencov je navhodnejsia satka. Je tu aj skupina o noseni, tam si mozes precitat vsetko o noseni v satkach i nosici 🙂
https://www.modrykonik.sk/group/1862/

lubka3232
30. jún 2017

ja som malého mala cca od 1mesiaca v nosiči, má aj novorodeneckú vložku a jemu sa tam veľmi páčilo. skúšali sme aj šatku, ale nosič nám sadol lepšie. podľa mňa je to skôr o vašich preferenciách, najlepšie je skúsiť...

kellypiu
30. jún 2017

vies co ja mam este cas ale tiez uz rozmyslam, postupne si vsetko nakupujem a nevedela som ci chcem nosic alebo satku ale moja segra mi dala vyskusat nosic s mojou neterkou, trosku som si s tym pobehala a celkom sa mi to pacilo. chcela by som potom este vyskusat aj satku ale pravdepodobne nebudem zbytocne spekulovat a ked mi sadol ten nosic tak si ho kupim 🙂