Keď si stlačím dvorec na prsníku, ide mi mlieko. Prečo?

1321987
19. jún 2015

Ahojte ked si stlacim dvorec na prsniku tak mi ide mliecko mala sa nevie prisat prsia ma nebolia malu nekojim je mozne ze mam mlieko

domak2
19. jún 2015

Samozrejme, ze 2 mesiace po porode je mozne, ze mas mlieko. 🙂

milota164
19. jún 2015

jasne ze ano to sa strati postupne

sardinka333
19. jún 2015

To neznamená že ked nekojíš tak automaticky nemáš mlieko, laktácia sa ti po porode spustila a nejaký čas to potrvá kým sa mlieko stratí. Kludne aj rok po ,,kojení,, si možeš vytlačiť mlieko - kvapky z prsníka, to sa časom vstrebe. Ak nemás prsia bolestivo naliatem pripadne hrče tak to nerieš...zmizne to.

lorela
19. jún 2015

Neuvazovala si o laktacnej poradkyni, ktora by vam pomohla s tym prisatim?

moni73
20. jún 2015

ak chces kojit, tak sup-sup. klobuciky na prsia alebo laktacna poradkyna. ak nechces, prestan si ich stlacat 😉 . nie, ako baby pisali, to prejde. ja som dokojila po 2 rokoch v aprili, este v novembri som mala mlieko. zo mna by v daaavnych casoch bola urcite dojka 😀

katarinamichal
20. jún 2015

ahoj, píšeš že malá sa nevie prisať. Ja som mala ten istý problém, synovi to vôbec nešlo,chudol, strašný stres.. Laktačná ma naviedla, pomohla ako priložiť, treba často prikladať, samozrejme -ona ti poradí , je to individualne. Ak chceš kojiť-a výhody isto poznáš -je to na nezaplatenie to čo dáš svojej malej v materskom mliečku-tak to ešte rozbehni. To je len moje odporučanie.