Krém na vrásky po 45tke

kala713
23. máj 2016

Mám citlivú a mastnú pleť a len malo čo znesiem na tvári. Vrásky mi pribúdajú a tak by som potrebovala poradiť niečo na vrásky. Je problém nájsť niečo v kombinácia mastná a citlivá pleť a korekcia vrások. Aké výrobky používate vy na tento problém?

anina37
23. máj 2016

https://www.modrykonik.sk/group/1951/ skús sa opýtať v tejto skupine

lindusss176
25. máj 2016

@kala713 Vyskusaj prirodnú kozmetiku pozri www.naturonline.sk taM majú široký výber skvelých krémov určite si niečo vyberieš. Ja si tiež z tade objednávam 🙂) a dosť často a som max. spokojná. Krémy si z tade stáe objednávam, ale teraz som si z tade kupovala Aloe vera šťavu a zelenu kavu kapsule a paradicka. Trosku starostlivosti z vnútra 🙂

snezka13
25. máj 2016

Treba vyskusat babassu alebo bavlnikovy olej, najlepsie vsak na redukciu vrasok arganovy olej....cisto prirodna baza, cesky vyrobca...mozem vam objednat. Viac info v sprave😉

nyusika
25. máj 2016

neblaznite, prirodne veci su fajn pre bezproblemovu a mladu plet...to sa potom lahko udrzuje.
v 45 rokoch uz priroda na vzniknute skody nestaci.

@kala713
neviem, kolko penazi chces minut, ale fantasticke veci ma institut esthederm, v pohode radu ma Avene (Eluage), fajn veci ma aj Bioderma.
Najdolezitejsie je poriadne plet hydratovat a na noc pod krem pouzit dobre serum. Ja som tu na konovi uz skladala ody na toto
https://www.esteelauder.com/product/681/26959/P...

mirulka167
25. máj 2016

@kala713 Ahojte vsetky🙂 Ja som mala tiez problem s pletou. Velmi sucha( az tak, ze som mala lisaje na tvari), vrasky a pocit stiahnutej pleti... Kamaratka mi odporucila fantasticku vec. Nie je to krem ale vyzivove doplnky na tvar. A naozaj som sa presvedcila o tom, ze treba to telo a aj plet vyzivovta zvutra... kremy su len doplnok. Uzivam kolagenovy napoj a take pilulky na noc od znacky rejuvenated. Fantastickaaa vec!!! a su 100% prirodne, co mna uplne zaujalo, lebo tiez si nedam do seba hocico.. Plet zdravsia, ovela menej suchsia, vrasky sa zredukovali. Dokonca na tom fici aj moj manzel, ktory mal tiez obrovsky problem so suchou pletou. 😎 Kolegyne mi sami od seba povedali, ze som akasi omladenaaa 😀 😎 Takze ja ked mam odporucit nieco na plet, jednoznacne rejuvenated. Pekny den