Nízko uložené bábätko v 31. týždni

nikola599
18. jan 2015

Ahoj baby chcem sa spytat mam babetko ulozene v nizko panvoveho dna hrozi mi predcastny porod zato ze je strasne nizko 6 az 7 tyzdnov musim doma byt v posteli aby som skor neporodila som otvorena na spicku maly ste aj vy taky to problem este mi len zacal 31 tyzden tehotenstva a to to je moje druhe babetko

erka2014
18. jan 2015

skus čo najviac polihovať, len wc a jedlo...ja som to mala v 28.tt a za tyžden takehoto polihovania sa mi babatko vytiahlo vyššie, krčok predlžil a otvorenie na špicu sa nezhoršilo až dodnes...je to na nervy len ležať, vtedy som v posteli ani nesedela iba ležala, ale vidiš pomohlo...držte sa 🙂

nikola599
autor
18. jan 2015

@erka2014 len ja mam mensi problem otehotnela som hned po sebe a nestihla sa mi asi zahojit maternica babetko bolo od zaciatku velmi nizko a teraz uplne dole sediet mozem len ma tlaci velmi je na lezato ulozene a boli to niekedy dost . Musim mat kludovi rezim ak ho chcem donosit do 36 alebo 37 tyzdna dufam ze devtedy tam vydrzi

erka2014
18. jan 2015

@nikola599 nuž budem ti už len držať palčeky a silne nervy pri kludovom režime..ja ho mam od 4. mesiaca a viem čo to je...neboj už si aj tak v peknom tyždni..samozrejme čim dlhšie tym lepšie..

nikola599
autor
18. jan 2015

@erka2014 dakujem len mam male 8 mesacne sidlo doma tak mama mi musi pomahat 😃 a tebe este kolko chyba do konca ?

1inis1
18. jan 2015

@nikola599 Ahoj, ja som mala ten istý problém pri prvom dieťati, bola som v 30 tt. otvorená na palec, ale mňa nechali hneď v nemocnici ležať. Musela som len ležať. Bábo bolo nízko od začiatku tehotenstva a od polovice som mala bolesti lebo mi tlačilo na panvové kosti. Bola som tam do 36 tt. Potom ma pustili domov a za 3 dni som sa vrátila lebo som trocha krvácala. A za 4 dni som porodila - to som bola už našťastie v skoro ukončenom 37 tt.

nikola599
autor
18. jan 2015

@1inis1 mna pustia domov na domacu liecbu uz som tu skoro 5 dni citim sa dobrelen ma male tlaci dole a ked sa najem citim sa ako by som chcela prasknut. To si ma nepotesila . Mne hrozil aj pri dcerke predcastny porod ta sa uz pytala na svet 34 tyzdni ale nastastie mi to zastavili a stym to druhym mam problem uz od stredy dufam ze vydrzi malicka dovtedy v brusku 😃

1inis1
18. jan 2015

@nikola599 Tak asi vedia čo robia 🙂 Doma len lež a užívaj magnézium. A keby si mala bolesti, tak radšej do nemocnice. Mne pichali magnézium ale mne veľmi tvrdlo brucho. Ale viem, že pri druhom tehotenstve sa to s tým otváraním berie trocha inak ako u prvorodičiek. Takže fakt len kľud a oddych v posteli, najlepšie s vyvýšenými nohami.

tanag
29. sep 2018

Ahojte dievčatá,ako ste dopadli? Ja má tiež malého nízko a mäkký otvorený krčok,som v 29tyzdni .diky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre