Ovisnuté psia v 13-tich rokoch

katka___2005
18. apr 2019

Volam sa katka mam 13 rokov a mam problem s ovisnutymi prsiami.
Milé zienky dajte mi niejake rady prosim.

sonicka96
18. apr 2019

To nemyslíš vážne takýto príspevok 🤦 pri registrácii by sa malo overovať či ľudia dávajú pravdivé informácie,potom to takto dopadne že sa takéto hlupane registrujú...

zania
18. apr 2019

A to je v skupine snazilky 😒 13 rokov,vazne?

bobana297
18. apr 2019

Ked budes mat po 30tke a po dvoch detoch potom ries taketo veci 😂😂😂

andreasmola
18. apr 2019

@katka___2005 ako môžes mať v trinàstich rokoch ovysnuté prsia? To sa mi nezdà? Len ak by si schudla 20kíl..

rik01lulaka
18. apr 2019

@sonicka96 prečo hneď hlupana??? Áno, môže si robiť srandu aj nemusi....v tom druhom je to o to viac smutnejší keď toto musí riešiť s úplne cudzími a na internete....

@katka___2005 a si tucna??? Pýtam sa len preto, že ak hej tak jedine schudnúť a čím skôr tým lepšie...z vlastnej skúsenosti!

@andreasmola no osobne ja som mala celý život nadváhu a prsia som nikdy nemala pevné, resp také, ze by som si mohla dovoliť chodiť bez podprsenky...to som mala 15, predtým roky nejak ani neviem....

deti95060810
18. apr 2019

@zania však nevieme o čo sa snaží...možno o samé jednotky na konci roka...😉

baska_nice
18. apr 2019

@rik01lulaka najprv napises 13 a potom 15 tak kolko mas naozaj rokov?

rik01lulaka
18. apr 2019

@baska_nice ?????

jana19877
18. apr 2019

Veď máš ešte len 13 rokov, to poriadne prsia ešte ani nemôžeš mať. Ach jaj, vidno že sú prázdniny 😀 😀 😀

baska_nice
18. apr 2019

@rik01lulaka no v prispevku si dala ze mas 13 a v tomto komente si napisala nieco ine : @andreasmola no osobne ja som mala celý život nadváhu a prsia som nikdy nemala pevné, resp také, ze by som si mohla dovoliť chodiť bez podprsenky...to som mala 15, predtým roky nejak ani neviem...., tak ze teda ako to je, a kolko mas teda rokov, lebo to ti asi nikto nema ako poradit ak naozaj chces poradit :/

andreasmola
18. apr 2019

@baska_nice ano to ti verím ani ja som nikdy nemala pekné prsia upne chàpem tie ženy alebo dievčatà čo tym trpia moja dcera ma 7r a ma 36kil a ma prsia take od tuku a možno ak mala viac kíl moze byť.. Ale ak nemala nadvàhu tak určite jej neviasia to mà už iné problémi.. Ale viem si predstaviť tie dnešné dievcatà..... Internet televizor všade ukazujú top ženy a nielen oni mladé ale aj mi tie staršie mame kompleksi niekedy nie?? To je už podľa mňa niekedy od toho internetu nevidia sa pekné.. :(

katka___2005
autor
18. apr 2019

chcela som naozaj rady vidim ze si zo mna len strielate

rik01lulaka
18. apr 2019

@baska_nice ja nie som autor príspevku....

rik01lulaka
18. apr 2019

@katka___2005 ja som ti pekné napísala...ak si tucna treba to riešiť, ak nie skús sa o tom porozpravat s mamou....možno si to vďaka nátlaku okolia nahovaras