Poraďte korektor na tmavé kruhy pod očami

darlene13
27. sep 2017

Ahojte 🙂 Baby, prosim poradte mi dobry korektor, ktory spolahlivo zamaskuje tmave kruhy pod ocami. Kedysi som pouzivala Garnier kofeinovy roll on korektor a bol uzasny - dokazal zazraky a to doslova...ale od kedy ho prestali dovazat na SK, tak tie kruhy skratka neviem nicim prekryt. Kupila som uz vela korektorov, ale ziadny nebol dobry...Prosim poradte mi 🙂

bienennest
27. sep 2017

@darlene13 ahoj, pokial viem je podobny korektor vyrabany aj od Vichy..dostanes v lekarni.

juliciz
27. sep 2017

Ahojte, Vichy ja moja overená značka, odporúčam.

ostorha
27. sep 2017

Ja mam tiez najlepsiu skusenost s Vichy .Korektor dermablend je dobry.Tiez make up Normaderm perfektne kryje vsetky nedokonalosti pleti aj kruhy pod ocami.

ninapat
28. sep 2017

Suhlasim, tiez som ten kofeinovy pouzivala, bol skvely! Ja mam s kruhami velke problemy. Tiez som dostala tip na tento od Vichy a celkom v pohode. Aj ked myslim, ze na ten Garnier proste nebude uz mat ziadny korektor 🙂

darlene13
autor
29. sep 2017

Ahojte. Dakujem krasne za odporucanie. No ani s vichy niesom spokojna. Kedysi v lekarnach boli vzorky makeupov, momentalne to je ako v drogeriach - vacsie balenia makeupov ako testre. Pri tom osvetleni, co tam maju som samozrejme netrafila odtien. A kedze makeup nieje prave najlacnejsi, tak ma to dost nahnevalo. Vysledok je taky, ze makeup mam svetlejsi, ako kotektor a kotektor mam najsvetlejsi aky bol (mali len 3druhy) No a po naneseni korektoru sa mi po kratkom case spravia akokeby "vrasky"...akokeby to cele popraskalo..neviem to opisat..A to sa mi vlastne deje s kazdym korektorom, ktory som vyskusala. Bud nezakryje vobec, alebo "popraska" Asi som beznadejny pripad 🙂

ostorha
29. sep 2017

@darlene13 Ja ked som ako mlada nejaky cas pracovala v parfumerii tak my sme zakaznickam naniesli na ruku viac duhov make upu a posleli sme ju popozerat na denne svetlo,lebo neon moze dost skerslovat.A to popraskanie nemas ty suchsiu plet nahodou?

darlene13
autor
30. sep 2017

No ved sa sama na seba hnevam, ze ma nenapadlo vyjst von a pozriet sa..no co uz..mam ponaucenie. A ano, mam suchu plet, ale hlavne v oblasti lic. Pod makeup si davam krem...tak neviem, mozno aj ten by trebalo zmenit.

lenka13021
30. sep 2017

@darlene13 ja mám dobré skúsenosti s tuhou tyčinkou od Max faktor. Ak máš suchú pleť, tak mojej dcére najlepšie pomohol krém od kozmetiky GIGi. Ona mala v min. aj.na atopický ekzém vyskúšala mnoho krémom aj od kožnej a k tomu od GIGi sme sa dostali náhodou a výborne jej premastil pleť.

darlene13
autor
3. okt 2017

Dakujem a urcite vyskusam aj ten krem a aj korektor 😉