Sú to prsné žľazy?

kacicka400
6. okt 2017

Ahojte mám menštruácia a len tak som si prezerala prsia a nad prsnou bradavkou ked robim pohyb z vonkajšej strany do vnutra cítikm neveim ci hrcku nedajboze alebo co.. Je to ako keby jemny kopcek ale ked cez to rpejdem strati sato. Neviem ci su to prsne zlazy a mylim si to alebo co. Podobne mam aj na druhom prsniku. Ak dam ruky hore necitim niaký hrbolcek mate stym skusenosti? dakujem

smile31
6. okt 2017

@kacicka400 ahoj... kedže máš svoje dni tak by to mala byť prsná žlaza ja mam tiez v oboch prsnikoch ako keby hrbolceky, teda zlazy bola som aj na sone a lekar mi povedal ze je vsetko v poriadku... moj gynekolog povedal, ze sa zenam obcas stane, ze pred alebo pocas MS maju v prsniku hrcku, ktorá sa potom strati, neplas sa zbytocne ;)

kacicka400
autor
6. okt 2017

tak dakujem za radu lebo ono to je v podstate aj na jendom prsniku aj na druhom len pavy y som si hmatala ako prvy tak stale satam rypem ale uz musim stym prestat bosa zblaznim to su ako dve ziy ako keby to boli. a nescem utekat hned k dr lebo som bola pred mesiacom na kontrole bolo vsetko ok a s prsnikmi som bola v polovicke marca aby si nemysleli ze som hypochonder:/

ragulca
6. okt 2017

@kacicka400 radšej chod raz a zbytočne... viem o com hovorím

smile31
7. okt 2017

@kacicka400 ved uvidis... ked ti to zmyzne po MS boli to len žlazy ... ak to tam stale bude skoc k dr...ale ked si bola pred mesiacom a preventivke verim, ze to nebude nic vazneho 🙂 ked bxy si si ista nebola navsteva dr netrva dlho a budes mat pokoj na dusi 🙂

majra1
8. okt 2017

@kacicka400 ja by som tiez isla na vysetrenie, nikto si nebude mysliet, ze si hypochonder, ked si si nasla hrcku v prsniku. Podla mna ziadne vysetrenie nie je zbytocne, aj ked je negativne, ja by som to teda len tak lahko z hlavy nedostala.

majra1
8. okt 2017

@kacicka400 ale ak to ma hladky povrch a je to skor maksie a pohyblive pod prstami, bude to pravdepodobne len zlaza alebo mala cysta.

kacicka400
autor
9. okt 2017

jj je to mekke a uz ani to nestlacam lebo som si tam az modrinu urobila musim pocakat ked to zmizne a potom si to este prejdem:/