Zmenšenie prsníkov zo zdravotných dôvodov

misiak2014
5. aug 2014

Ahojte maminy, má niektorá z vás taký istý problém ako ja? Pred pôrodom som mala veľkosť prs D. Po pôrode veľkosť F. Malého som kojila 3 mesiace. Moje prsia ostali ovisnuté a veľké, stratili pevnosť. Navyše sa mi pridali problémy s chrbticou. Chcela by som si ich dať zmenšiť, lebo jednak ma to dosť otravuje, že sú veľké a k tomu tie bolesti. Chceli by sme mať ešte jedno dieťa, tak neviem či počkať s operáciou. Má niektorá z vás skúsenosti, že zo zdravotných dôvodov jej operáciu preplatila poisťovňa? Vďaka za akúkoľvek radu či info.

sorayka
3. jan 2016

Ahoj tiez si chcem dat zmensit mam take 85F-G a problemi s chrbticou ,vysunuty stavec aj obe platnicky ,caste bolesti hlavy a hlavne ma to neskutocne obmedzuje a otravuje .Mam s tym problem uz od zakladnej skoly ....
Citala som na inych forach ze je to mozne zo zdravotnych dovodou aj ked vraj to poistovne moc neoblubuju a ze to trva aj pol roka kym to schvalia ....Treba k tomu odporucanie od ortopeda,neurologa ,ci psychiatra ,vraj aj foto dokumentaciu ....
Ale ze najlepsie je ist priamo za plast.chirurgom a on vam presne povie co k tomu treba ak to chcete cez poistivnu a myslim ze aj on potom posiela tu ziadost na poistovnu
Aj uvazujete ku komu si to date urobit?

vililienka
30. jan 2019

@sorayka aj si bola na tom zákroku ,ja mam 80 g,h

sorayka
12. feb 2019

@vililienka nebola😥dako nemam cas to vsetko vybehat 🙈

vililienka
15. feb 2019

@sorayka no ja už mám termín na 10.3. Tak podám info potom, držte palce

bejja15
15. okt 2019

@vililienka ahoj. Ako dopadla operacia?

vililienka
16. okt 2019

@bejja15 vynikajúco odporúcam som pol roka od operacie , spravili mi to krasne fakt , necakala som az take zmeny , ale jedina veci prisla som ciastocne o citlivost

bejja15
16. okt 2019

@vililienka super, tesim sa. Robili ti to cez poistovnu? A kde ti zakrok robili? Aku velkost ti spravili? Dakujem

vililienka
29. okt 2019

cez poistovnu, ja mam dvoveru a robili mi to v ruzinove, plastika normalna statna v nemocnici, teraz mam D , drzia miesto aj bez podprsenky 😀 a predtym som mala H,I.

bejja15
30. okt 2019

@vililienka dakujem krásne za informácie!

tycka23
30. nov 2019

@vililienka prosim Vas ako dlho ste sa zotavovali? Bolo to bolestive?

vililienka
6. dec 2019

@tycka23 prve dni boli hrozné, mala som 4 dni horúčky, ale po dvoch týždňoch som to už každému doporučovala 😀po mesiaci sa rany zahojili, jazvy este mam ale uz zacinaju vybledat

denisocka
22. júl 2020

@vililienka fotku po nemáš ? Mna to čaká za pár týždnov

mooojko
10. dec 2020

@vililienka das aj foto pred a po prosim vdaka

petula2003
1. júl 2021

@vililienka ahoj, chcem sa opýtať ako sa postupuje keď to chcem riešiť cez poisťovňu, tiež mám dôveru. dakujem za odpoveď

lilinka24
17. dec 2022

@vililienka prosím ta a u koho si bola v Ružinove?