Aký bude pôrod, keď mám vysoký tlak?

bibinka100
22. júl 2013

Mozem rodit prirodzene ak mam vysoky tlak? uz som po termine

sissy27
22. júl 2013

@bibinka100 a čo tak sa informovať u svojho gynekológa - pôrodníka? snáď on by sa mal rozhodnúť, on bude viesť pôrod a nie my... u kamošky bol vysoký tlak indikácia na sekciu, má aj problémy so srdcom, ale nikto tu do tvojej zdravotnej anamnézy nevidí, "mám vysoký tlak" je dosť všeobecná informácia...

andy09
22. júl 2013

ja som kvôli vysokému krvnému tlaku ktorý sa mi zvýšil pred pôrodom musela rodiť sekciou. A teraz automaticky budem rodiť sekciou kedže som mala prvý .

miska143
22. júl 2013

Ja som mala vysoky tlak,lezala som aj v nemocnici kvoli tomu a nechali ma rodit po termine a prirodzene.druhe co prisli a mali vysoky tlak rodili sekciou,takze je to individualne...

mrka2
22. júl 2013

ja som tiez lezala koli tlaku tyzden v nemocnici,tam mi ho znizovali a dali vyvolavacku. po porode sa mi tlak upravil. pri druhom to iste,len vyvolavacku nestihli,ale to som rodila sekciou - ale nie koli tlaku. to ti nedali ani ziadne tabletky? to moze byt velmi nebezpecne!

lulu19
22. júl 2013

ja som pre vysoky tlak mala akutnu sekciu lebo malemu klesali ozvy

niki0121
23. júl 2013

Ahoj! Aj ja som ležala s vysokým tlakom v nemocnici pred pôrodom. A lekári mi ho ešte zvyšovali. Rodila som prirodzene a spontánne. Tak držím palce aby si aj ti porodila normálne, nenásilne a prirodzene. 🙂

bibinka100
autor
29. júl 2013

Dakujem vam 🙂 uz mam po porode, rodila som prirodzene aj ked pod kyslikom s tlakom 180/120.Ale zvladli sme to a sme zdravi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre