Ďalšie tehotenstvo po predchádzajucom neúspešnom prerušenom pre vvch plodu

denulkaa3
2. nov 2018

Ahojte, rada by som si prečítala vaše skúsenosti, ak sa tu nejaké nájdu. V 12tt som musela tehotenstvo prerušiť kyretážou kvoli vrodenym chybam plodu ktore boli nezlúčitelne so životom (viacero anomalii.. na srdci, opuch celeho plodu, dvojcievny pupočník, a iné...) Ak ste niečo podobné zažili, teda prerušili ste tehotenstvo kvoli vyvojovym chybám plodu... Aké bolo vaše dalšie tehotenstvo? Koľko po prerušení ste znovu otehotneli? Už sa to nezopakovalo a máte detičky zdravé? Ja nedokážem pochopiť prečo sa to stalo... V rodine aj mojej aj manželovej sú všetci zdraví, s niečim podobným sme sa ešte nestretli...

denulkaa3
autor
2. nov 2018

..mám 23 rokov a bolo to prvé tehotenstvo, všetko bolo super, tešili sme sa ako ešte nikdy... žial len do prvého skriningu..

pininka
2. nov 2018

Stáva sa to,väčšinou sa to potratilo samo, niekdy žiaľ treba ísť na potrat. Verím za budeš mať zdravé bábätko a že sa to už nezopakuje. Držím palce

radoslava3
2. nov 2018

@denulkaa3 ahoj ja som potratila tri razy dva razy z toho potvrdena vyvojova chyba. A teraz mam konecne vysnenu 1,5 rocnu dcerku ktora je zdrava a velmi sa z nej tesime cela rodina. Netreba to vzdavat. Drzim palce

lenkabukviarova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz