Pôrodný plán v pôrodnici Galanta

eliskasr
8. feb 2017

Mamičky, ktoré ste rodili v nemocnici Svet Zdravia v Galante, mali ste niektorá pôrodný plán?
Som v 38tt, a moja doktorka ma stale vyšetruje vo svojej ambulancii. Som druhorodička, pri prvej som rodila predčasne v 34tt, takze pôrodny plan som nemala.
Pri druhom pôrode by som chcela mať pôrodný plan, no pôrod uz mam na spadnutie kedze som na 4cm otvorena, no kontrakcie ani plodova voda neodisli, iba zátka, neviem či stihnem este návšetvu pôrodnice.
Ako to je vlastne s pôrodným planom? budú ho aspon čiastočne - v rámci moznosti akcepovať, aj ked nieje vopred s nimi spísany? nieje tam nic katastrofalne---- iba klasika spísana na papieri.
Snád mi niektora pomoze, ďakujem.

jajcinka1
9. feb 2017

Pozri si na internete je ich dost a prisposob si ho podla seba, lebo kazda mame ine poziadavky. Ja som ho mala asi na dve strany alebo 3 :D aj by som ti ho poslala, len ho neviem najst...ale tiez som mala z netu a prisposobila som si to. 🙂 prijemny porod prajem a nech je vsetko vporiadku ako ma byt 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre