Rádiofrekvenčná ablacia varixov

laurinka777
1. nov 2012

Ahojte, chystam sa na operaciu varixov- krcovych zil a bola mi odporucana tato metoda vraj ako najnovsia, najucinnejsia a najsetrnejsia.Mate s tym niekto skusenost?

zvedavamt
3. nov 2012

Kazde odstranenie zil prevazne na nohach akoukolvek formou je len prekrytie symptomov oslabenia celeho ziloveho systemu. Je dokazana navrtatnost do 2-3 rokov. Opytaj sa hocikoho,koho operovali, laserovali,sklerotizovali. Lekari riesia len viditelne zily na nohach, ale nikoho netrapi, ze clovek ma oslabene zily v celom tele. Ked niekomu praskne slaba zilka na nohe, to sa este da " rozchodit, ale ked praskne v mozgu ...
ponukam komplexne riesenie tohto problemu, viac info u mna

laurinka777
autor
3. nov 2012

@zvedavamt rada uvitam aj inu alternativu riesenia mojho problemu..ip?

laurinka777
autor
3. nov 2012

skutocne nikto nema skusenost?

manka
13. jan 2013

@zvedavamt podala by si mi viac info? dakujem

beethoven
13. jan 2013

ahoj, pretoze je to nova metoda, nie je o tom vela popisaneho ani na nete, nasiel som len jedno forum, kde sa o tom bavia, mozno tam najdes nieco uzitocne, posielam ti to, http://www.porada.sk/archive/index.php/t-177896...

zuzamela
17. máj 2013

ahoja ahoj
bola som natej metode rfa na pravej nohe pretoze sa mi to inou metodou nedalo odstranit....urcite odporucam aj ked financne velmi narocne
lavu nohu mi budu robit sklerotizaciou ale az v oktobri ked nebude teplo...som tri tyzdne po operaciii tej pravej nohy a vcera som bola na kontrole...uidime ale myslim ze to bude fajn.bola som v BA

terezka1947
17. máj 2013

@zuzamela ja sa chystam na sklerotizaciu do KE..ale tiez aj na jesen..dufam,ze vydrzim..lebo noha boli a pancuchy sa mi velmi nosit nechce...chcela by som sa opytat bab,kt.maju s nohami problemy ci uzivali aj lieky a ci im naozaj pomohli...dostala som predpis na Detralex a lekar mi povedal,ze aj tak velmi nezabera 😕 tak neviem a dat take peniaze a za nic sa mi teda nechce 😒

zuzamela
28. máj 2013

ahoj ahoj
ohladom toho detralexu...neviem ktory lekar ti povedal ze nezabera ale urcite to nieje dobry angiolog...ak ti toto povedal...detralex je jediny liek ktory fakt zabera...ja som v tehotenstve brala cyklo 3 fort a ten liek je onicom ale detralex je ten pravy fakt...je sice drahy jak fras to ti verim sama som doteraz brala 3 tablety denne ale neprestan ho brat ak sa ti da....je to liek viac menej na prirodnej baze takze nejako neskodi...a je fakt jediny co zabera...ziadne ine lieky ani maste...to su vyhodene peniaze

manka
8. máj 2015

@zvedavamt poprosim info. vdaka

mmmmmmmmmm
25. máj 2016

@zuzamela
kde si v Ba bola na operacii a kolko si platila? Dakujem

katkaan
14. júl 2016

Ja som si pomohla laserom ale bez operácie ,ale nedá sa to v tehotenstve, ak chcete dám Vám kontakt v správe

mmmmmmmmmm
14. júl 2016

@katkaan ok, dakujem ☺

tititi6
3. apr 2017

@zvedavamt mozem poprosit o info k alternative liecby krcovych zil

maminecka2
17. júl 2018

Ahojte, ma niekto info, pripadne aj osobnu skusenost? Laser, RFA- dlzka zakroku, cena, bolesti, komplikacie, spokojnost s vyriesenim stavu- nezostalo nieco?, navrat varixov. Metlicky potom tiez pomizli? Kde ste boli? Najlepsie Ba, Za, Ca. Budem vdacna za akukolvek info, dakujem.

bruja
21. feb 2019

Ako? Napište prosim...

honey_only
22. feb 2019

@bruja Mám za sebou rfa aj flebektomiu a aj keď je to finančne náročné tak za mna najlepšie čo som mohla spraviť a investovať... operoval má Mudr zernovicky mladší v Ba

bruja
22. feb 2019

@katkaan aj ja poprosim info v sprave 0903215346 alebo osobne

mariamaruska
27. feb 2019

dajte kontakt na niekoho v Ziline, pripadne v Banskej Bystrici. Dakujem

bruja
5. mar 2019

@zvedavamt ozvite sa mi prosim ohladom krčovych žil

maminecka2
5. mar 2019

@mariamaruska Ahoj, ja som bola pred 2 mesiacmi v Zilpo v Ziline na laseri, zatial som spokojna. Cena 200€ za nohu, pristup ukazkovy.

erika0111
30. júl 2019

@maminecka2 dobrý deň, prosím boli ste na RFA žil?

erika0111
30. júl 2019

@zuzamela Dobrý deň, prosím Vás ako s odstupom času hodnotíte RFa? Ďakujem

maminecka2
11. aug 2019

@erika0111 Ahoj, nebola. Nakoniec na laseri, spokojnost.

jakubjakovae
5. feb 2020

@maminecka2 a kde ste boli na laseri..kto vam to robil...?dakujem