Špinenie v 11 tt

timulina
18. jún 2018

Baby, prosim Vas mam taky problem, ze od zaciatku tehotenstva som spinila.som teraz v 11tyzdni.bola som u lekara uz asi 3x a vsetko bolo v poriadku.teraz som bola pred tyzdnom a mam ist o tyzden.Ale to spinenie mam stale. nieco ako hnedy vytok. Beriem aj duphaston aj ascoritun ale pravdu povediac zmenu nevidim. Niekedy je to menej niekedy viacej. Mate s tym niektora skusenost? dakujem

petra9517
18. jún 2018

Ahoj, neboj sa, hlavne buď v pohode a oddychuj. Ja som krvacala, spinila od 9tt do 12tt, užívala som tiež dufaston, ascorutin, dicinone. Začala som krvácať deň pred mojou svadbou... To bolo... Ach, nerada na to myslím, ale môj maličký bojovníček všetko zvládol a bojujeme ďalej, sme v 27tt chystám vybavicku, som od toho krvácania na PN... Tak neboj sa moja, všetko zvládnete, aj krvácanie prejde, len bud v pohode oddychuj, hladkáj si bruško, prihováraj sa tomu zázraku v brušku a všetko bude fajn.... Držím prsty.

timulina
autor
18. jún 2018

dakujem za povzbudenie 😉. ja zatial nekrvacam. Bojim sa, lebo som mala potrat pred dvoma rokmi a aj pred 8rokmi. medzi tym som mala dcerku a chvala bohu vsetko dobre dopadlo 🙂 To cakanie na tie poradne to je strasne ☹
@petra9517

petra9517
18. jún 2018

@timulina to teda je hrozné, mne dosť pomáhal Angel Sound, že som ho počúvala v brušku, a stále ma to ubezpecovalo že je v poriadku, pekne som počula byť srdiečko už v 10tt...skus,urcite sa budeš báť menej 🙂

miette
10. júl 2018

ahoj @timulina prosim ta preslo ti uz to spinenie, vsetko ok? ja som teraz v 7tt a tiez mam od zaciatku svetlohnedy vytok. vysledky u lekara boli zatial dobre, ale hrozne ma to znervoznuje :/ dakujem

timulina
autor
10. júl 2018

@miette ahoj. no nechcem ta strasit ale v mojom pripade do dopadlo zle. jeden den som zacala krvacat. poslali ma do nemocnice.vraj tam bol nejaky hematom, ze asi on robi tu sarapatu. na druhy den uz tam nebol a v noci som zacala mat bolesti skoro ako kontrakcie a potom mi uz odtekla plodova voda a uz som vedela ze je zle 😢. ale v tvojom pripade moze byt vsetko ok. si este len na zaciatku a to je bezne ze spinis. drzim ti palce.

miette
11. júl 2018

@timulina och.. to je mi teda naozaj luto :( :( a to ten hematom tam zo zaciatku nevideli, sa tak zrazu vytvoril? hrozne..
prosim ta a ako presnejsie si spinila, svetlejsie ci tmavsie, kazdy den? ja nie kazdy den a je to take svetlejsie ako vytok, tak stale dufam, ze je to len uhniezdovanim, roztahovanim maternice :/

timulina
autor
11. júl 2018

moj doktor nevidel nic.ked som isla do nemocnice tak vecer to tam videla lekarka a na druhy den druha lekarka uz to nevidela. tak ja uz fakt neviem. to spinenie bolo raz svetle a raz tmave.kazdy den.neboj bude vsetko ok 😉

timulina
autor
11. júl 2018
miette
11. júl 2018

@timulina dakujem ti, dufam 🙏 mrzi ma tvoja skusenost, vsetko dobre do buducna ☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre