Vodový výtok v 40. týždni

vifinka14
24. mar 2016

Mamičky prosím poradte mi som 40tt ...už týžden mám vodovy výtok...ale taky že postavím sa alebo chodím a mám pocit ako by som sa pocikala...už som z toho na nervy... už som bola aj na pohotovosti či to neni plodová voda ale nič a potvrdili mi to už dvakrát...myslíte že sa to už blíži ? 29.3 mam termín... ďakujem

anakristina
25. mar 2016

@vifinka14 mozno sa ti uvolnuje moc ak to neni plodova voda.v tehotenstve sa neda uplne vyprazdnit mechur

kvietok227
25. mar 2016

@vifinka14 ahoj to sa stava daj si imtimku , ja som to mala tiez priboboch na konci . Alebo si kup test na zistenie plodocej vody ci neodteka

anakristina
25. mar 2016

@kvietok227 a to je problem ked trochu odteka?ze kazdy den troska.

vydrnik
25. mar 2016

Ku koncu tehu sa to moze stavat,aj mne zkusali ci to nieje plodovka,pred porodom som bola nekolkokrat v nemocnici.pokial nemas ziadne bolesti nestresuj sa,akby si mala nejaky problem zpohotovosti by ta poslali na prijem,ja v tvojom tyzdni uz som mala trojtyzdnove babatko

kvietok227
26. mar 2016

@anakristina ja si myslim ze hej

vifinka14
autor
27. mar 2016

Tak dievčence nakoniec v posledny večer to bola plodova voda po troske mi odtekala v noci bolesti a o 2 dni som porodila @anakristina @kvietok227 @vydrnik

anakristina
27. mar 2016

@vifinka14 gratulujem super ze to mas za sebou.pekne v termine.dala si mi chrobaka do hlavy lebo tiez kazdy den vidim na nohavickach fliacik a cudujem sa ze odkial a vobec som si nepripustala ze by to mohla byt plod.voda.u mna by to ale bol dost predcasny porod :(

kvietok227
27. mar 2016

@vifinka14 gratulej a prajem aby ste boli zdravuvky

kvietok227
27. mar 2016

@kvietok227 sory za chybi pisala som cez mobil

vydrnik
27. mar 2016

@vifinka14 gratulujem a prajem vela zdravicka

vifinka14
autor
28. mar 2016

@anakristina neboj to bude dobre ked mi to naposledy islo boolo toho viac tieklo mi to až cez intimku na nohy... ale aby si bola kludns ked sa ti to stane zobrer nohavičky na pohotovosť a ony ti tam daju temešvary roztok a budu hned videť... pytaj si aj domov...hlavne nestrrsuj bude fajn 😊 drzim palce

anakristina
28. mar 2016

@vifinka14 vdAka si zlata 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre