5 mesačné bábo sa zrejme bojí zaspať

datulik27
27. dec 2013

Ahojte.... Potrebovala by som pomôcť..... Moje 5 mesačné bábo doteraz veľmi krásne spinkávalo. Ako prišla z pôrodnice, tak okolo deviatej večer zaspala (stačilo len chvíľku uspať) a spinkala až do osmej ráno. No asi pred 2 týždňami sa to zmenilo. Zaspáva až okolo desiatej/jedenástej večer - očká má úplne červené, unavené. Akonáhle zistí, že má ísť spať, zrazu sa strhne silný plač. Akoby sa bála zaspať. Potom len tak-tak zaspí ale spí až do rána, ako predtým. Lenže aj keď je cez deň unavená, má takisto problém zaspať. Na rukách ako tak zaspí, ale akonáhle sa položí do postieľky, alebo inde, tak koniec. No a ja už neviem, čo robiť. Viem, že ju bruško nebolí, že nie je hladná. Ale trápi ma, prečo sa bojí zaspať.

nikolet_89
27. dec 2013

@datulik27 ahoj malinka sa neboji zaspat podľa mna len je uz vacsia akcnejsia všetko ju zaujima meni sa chce sa hrat plazit skumat svet neboj upravy sa to a ked vravis ze ked uz zaspi spi do rana tak je to ok

kacena4
27. dec 2013

@datulik27 presne ako pise maminka vyssie nie je to strach zo zaspavania je to len unava zo zazitkov co prezila a videla okolo seba. mozno jej idu zubky a je nepokojnejsia. uz je to velkacka uz to nie je babatko. 😀 😵

zuzinka1989
27. dec 2013

to ti akoze vazne vydrzala po prichode z porodnice spavat 11hodin vkuse? 😀 😀 😀

datulik27
autor
29. dec 2013

@zuzinka1989 - bambuľka doteraz spáva tých 10-11 hodín vkuse ... bude to zrejme tým, že som sa v tehotenstve vôbec nestresovala, bola som úplne kľudná, optimisticky naladená, vždy som si cez deň zdriemla aspoň na 2 hodinky, papala veeeľa zaleninky a ovocia 🙂