Čo zabaliť dcére na desiatu?

vlastahh
5. sep 2014

Moja dcéra začína chodiť do školy poraďte mi prosím dobrú desiatu.

somjankad
5. sep 2014

no kazde dieta je ine-co ma rado moji miluju pomazanky-vajickova ,bryndzova,tvarohova,rybacia... ked sa nahodou zaspi tak, staci aj chlebik s maslom sunkou ... maly mal obdobie, ked si robil tousty so sunkou a syrom... k tomu nejake ovocie a pit vacsinou caj alebo vodu so sirupom-no su uz vacsi... v skole maju bufet... obcas si aj nieco dokupia-puberta je hnusna vec -raz ma moj syn asi aj zje 🙂

janinah
5. sep 2014

veľmi sa tým netráp,jedna moja dcéra celú ZŠ vychodila o chlebíku s lekvárom a majke pašteke,nič,ale nič iné nezjedla a bola by som jej dala aj modré z neba...daj chlebík či rožky s hocičím,čo nevyteká,s čím sa nezababre + ovocie a hlavne dosť tekutín

zufka10
5. sep 2014

hlavne nie každý deň sladkosti, kolove nápoje, energetické nápoje alebo slané krekry, či zemiakové lupienky...je to smutné, ale dosť detí (už aj prváci) si toto nosí na desiatu :/ potom sú decká nesústredené, hyperaktívne a rednú im kosti...
A nech má hlavne čo piť (čaj, vodu, sirupovú vodu).

mummy01
6. sep 2014

Davaj jej co ma rada.Ak zje vsetko-co by bolo moje zelanie aby dcera zjedla co jej dam-davala by som pomazanky od vymyslu sveta,syr,sunku,vianocku,babovku...ved tolko sa da vymyslat.Moja dcera zje iba rozok so sunkou alebo sladky rozok s maslom a davam jej ovocie alebo zeleninu kazdy den a pije vodu.