Detská psychologička Košice

jg123
23. jan 2018

Ahojte mamičky, môžte mi prosím poradiť dobrého detského psychológa v Košiciach?
Máme problém s 13 ročnou dcérou, klame a za posledný rok už niekoľkokrát ukradla peniaze...najprv doma, teraz aj spolužiakovi v škole. Vždy ich ihneď minie na hlúposti, sladkosti, čokoľvek...vraj tomu proste nevie odolať a už sama pýta u mňa pomoc (samozrejme, až keď sa prevalil posledný problém). Chodili sme predtým do pedagogicko-psychologickej poradne kvôli tomu klamaniu a zhoršenému prospechu, ale bolo to dosť zbytočné...

lienka_1
23. jan 2018

Majka Kollarova CSPP Bocatiova

jg123
autor
23. jan 2018

@lienka_1 myslíte, že riešia aj takéto výchovné problémy? Pozerám na stránku, že ADHD, všetky dys...a pod....

ivanka12311
23. jan 2018

Z vlastnej skusenosti k psychologicke na detskypsycholog.sk peniaze pyta...ziadna pomoc..takze sa nenechajte aj takto nachytat!! 10e za nic..ja mam skoro 3r dceru mame problem zo stravovanim boli sme aj osobne u psychologicky, nic nejako nam nepomohla...viac tam snou nepojdem skoda chodit...samy by potrebovali psychologa 🙂

lienka_1
23. jan 2018

@jg123 Segra za nou bola s dcerkou. Je sice ina vekova kategoria a ma ine problemy, ale ked mi segra vravela co a ako bolo, tak mi jej rady davali zmysel. Ked sestra zacala zavadzat rady aj v realnom zivote, bolo vidno zmenu.