Kto má skúsenosti s amokmi u 7 ročných detičiek?

iveta11111
22. apr 2013

Moja dcera ma 7rokov a ma amoky zlosti.Ked jej nieco prikazem alebo zakazem dostane 15minutovi amok revu pistania a zlosti.Trva to uz 2roky.Pri nikom inom to nerobi len pri mne.Ked sa nahneva na oca tu zlost si vybije na mne.Ma niekto taky problem ako ja.Dakujem.

katkaseiner
22. apr 2013

Kamoskin syn to robil dost dlho... asi ked mal okolo 5-7 rokov. Neviem ako dlho im to trvalo, on mal amoky zo vsetkeho a vsetkych, vysiel na chodbu, vyhadzal vsetky kniky, za 10 minut bol pokoj. Neriesili to, vyrastol z toho. Kolko to ale trvalo, to netusim.

ematko29
23. apr 2013

U mojej 8 ročnej to až teraz začína pomaly ustupovať 🙂

eeffka
23. apr 2013

no moja ma 7,5 a nejak som si nevsimla kedy to zacalo ale tesim sa ze u @ematko29 to v 8r uz konci, lebo este jeden takyto rok a zabijem si vlastne dieta 😀
ja ked pocujem ten pisklavy hlas mi ide tlak hore jak rychlik, nervyyyyyy ako baby poviem vam ze odkedy som zazila bandu upistanych, odutych druhaciek, tak druzinarke posielam kazdy mesiac velku cokoladu na nervy.

marianamarhefkova
23. apr 2013

moja ma 6 rokov a povedala by som že jej to začalo a keď si predstavím že to začne ustupovať až v 8 rokoch tak si trhám vlasy 😀 ona síce nepiští no reve - hučí a potom kričí aká som zlá mama, že jej nič nedovolím a podobne... :-/ ale aspoň viem že je to asi "normálne" v tomto veku a nie som sama s týmto problémom 😉

luci452
23. apr 2013

Ja mam tiez 7 rocnu nervu....vacsinou je to zlate dieta, ale ked chyti ten svoj nervavy amok, mam chut ju smarit von oknom 😀 ... tiez ma potesilo , ze v osmich rokoch to skonci, alebo aspon ustupi 😅 ...vie ma vytocit do nepricetna, prisaham, ze v ten moment mam tlak milion 😠 ... takze nam drzim palce, aby z nasich nervakov boli znova anjelici 🙂

cairka
23. apr 2013

U nás bola pauza a už asi pol roka mám tiež pocit, že sa vracia obdobie vzdoru 😝 Ale teším sa, že to nie je len u nás. Tá kombinácia s trojročnou sestrou je úplne že skvelá, buď piští jedna, alebo druhá, prípadne obe naraz 🙄 a potom nech si človek zachováva chladnú hlavu 😅

cerez
23. apr 2013

Vzdor u 7 ročnej kočky by už nemal byť. A ako fungujete doma, myslím rodičia? Ste jednotní?