Priateľ ma vedome bije. Vraj zo srandy

jana939
25. aug 2013

Viem, že podobných diskusií je veľa, ale nemám sa komu zveriť, a neverím, že to čo mi robí môj priateľ sa považuje za veľmi normálne. Správa sa ku mne naozaj ako necitlivé hovado. Jednou z vecí, ktorú mi robí v poslednom čase, je že ma vedome aj pred priateľmi udrie po stehne alebo ruke. Akonáhle mu poviem, že ma to bolí a budem mať modriny, tak mi odpovie, že určite sa mi modriny nenarobia, že to vyskúša, a päsťuje ma po stehnách. Včera som si tak našla 3 modriny. Keď som mu to ukázala, bol ticho. Neskôr mi odvetil mi, že on sa mi nemá začo ospravedlňovať, že zo mňa neubudlo, a že on nemôže zato, že som nestabilná a robia sa mi modriny. Nemal pocit žiadnej viny, ani sa mu nezdá, že takéto správanie ku svojej partnerke by byť nemalo a muž by ženu ani zo srandy nemal udrieť. Toto bol jeden z kiksov, ktoré mi robí v poslednom čase, ak neberiem do úvahy, že ak sa mi nepáči nejaké jeho správanie (napr. uráža ma pred známymi ) tak mi iba odfrkne, že keď sa mi to nepáči, tam sú dvere a môžem ísť. Neviem čo mam robiť, som z toho zúfala........

mokon
25. aug 2013

@jana939 preč od neho kým je čas, lepší už nebude, len horší. Preč, preč, preč!

janulina.k
25. aug 2013

ved to je tyran! psychopat! cim skor sa ho zbav...

mata1001
25. aug 2013

no najlepsie bude ked teraz pre zmenu otvoris ty jemu dvere a riadne za nim tie dvere zabuchnes..a pre istotu aj zamkni...

nikinkals
25. aug 2013

@jana939 Ahoj Janka,bude to len horsie,bude sa to stupnovat...jedine odchod,rozchod :(

tomikejt
25. aug 2013

kus magora..rychlo prec od neho

linuska1
25. aug 2013

nevies co mas urobit?... prejst tymi dverami na ktore ukazuje...

chymenitta33
25. aug 2013

čo čo máš robiť? chceš skončiť v krimi noviny v tv joj???? nechápem!!! 😠 😠 😠

alenah31
25. aug 2013

@jana939 nechapem preco s nim este stale si, vo vztahu dvoch ludi nestaci len laska ta musi ist ruka v ruke s uctou, respektom, trpezlivostou, doverou a vierou v toho druheho. Myslim, ze svojim spravanim ti preukazuje pravy opak, treba pozbierat zvysok sebaucty co ti ostala a co najskor odist 🙄

mrvaj
25. aug 2013

Bez zbytočného rozmýšľania sa ho zbav!!! Veď to je tyran. Časom to bude len horšie. Držím palce, aby sa Ti ho podarilo zbaviť 🙂

livocka21
25. aug 2013

@jana939 prec prec prec...

anatalia77
25. aug 2013

@jana939 prečítaj si ešte raz čo napísala.Ak nevieš odpoveď,tak to čítaj dovtedy,kým ti v hlave nedocvakne,že to nie je dobré,čo tvoj priateľ robí.
Pravdu má v tom,že on nemože zato,že si nestabilná.Keby si bola,tak otvoríš tie dvere a zatvoríš zvonka.Tvoj priateľ je najskor človek,ktorého si mala stretnút,aby si sa naučila,ža aj ty si cenný človek,a on nemá právo ťa biť.
Tak nezúfaj,strč mu hlavu do úľa a pobúchaj. 🙂

lenullla
25. aug 2013

@jana939 ak mas rozum a aspon kusok sebaucty, zajtra rano sa zbalis (neviem ci spolu byvate, alebo ako fungujete) a navzdy odides. Naidealnejsie ked tam budes sama,alebo si niekoho zavolaj nech ti pomoze.. ktovie co by bolo ak by bol pri tom.. brrr..drzim palce

hena777
25. aug 2013

veru,cim skor prec od takeho...najdes lepsieho

ingmiriama
25. aug 2013

isto ho ľúbiš a je ťažké odísť od neho ale toto by si nemal muž dovoľovať voči žene.....ono to už nebude lepšie len horšie... na tvojom mieste by som odišla....držím palec aby sa ti to podarilo

dara2583
25. aug 2013

Zbalit sa a odist navzdy.

anatalia77
25. aug 2013

neviem,či je to správne,ale mňa napadol novodobý Mengele...?

benny35
25. aug 2013

do pekla vedie cesta priamo-alebo sa vzopries a povies dost alebo si s teba casom urobi a to doslova-fackovacieho panaka.vzdy si je z coho vybrat-vzdy-vzdy drzim palceky

anatalia77
25. aug 2013

mňa fascinuje,že to robí,pred priateľmi...ja by som sa hanbila ako pes,keby som mala priateľa čo by mi toto robil pred nimi.Tam nie je ani kúsok úcty,rešpektu..

maminuska
25. aug 2013

@jana939 vieš mne ot pripomenulo jednu príhodu z vysokej školy . Chodila som s chalanom a ten ked sa dozvedel že mám vysoký stupen ( opasok ) v jednom bojovom umení , tak začal do mna stále sácať , plieskať ma a vraj že či som taká ocelová ako sa o nich hovorí a že toto by som teda mala brat ako len poškrabkanie.
Tiež mi pár krát spravil modriny a ked som mu to ukazovala tak sa len blb smial, lenže raz to prehnal a na oplátku som mu jednu vyťala aj ja.
Tam nebola iná cesta ako rozchod.

xevulax
25. aug 2013

@jana939 čo máš robiť? Nakopat ho do r.tí! Odíď od neho, nie si nejaká handra. Pekné krásne by som mu povedala, že s idiotom strácať čas nebudem, nech tí da pokoj navždy. Otoc sa a odíď. Viac urobiť nemusíš. Teraz ho možno lubis, aj ked si tó nezaslúži, ale o pa rokov si budeš trieskat hlavu, aká si bola hlúpa, že si s ním bola. Mala som psychopata, robitl este horšie veci a vieš čo? Tteraz som nastvana sama na seba, že som tó rázne neriešila a mohla som odísť so zdvihnutou hlavou a ukázať mu kde má miesto. Takýto chlapi sú uboziaci. Chceš mať takéhoto partnera celý život?m on sa nezmení, ba už len k horšiemu.

aneri66
25. aug 2013

keď sa ti nepáči máš odíjsť ???? veď vstaň a choď............

miskajopa
25. aug 2013

@jana939 Osobne by som mu dala pastou do nosa ...... A ze ho zaleje krv???? PRECITLIVELY CHUDAK..... Na co cakas dievca? Kym ti zlomi ruku? Nos? Ti sije????? Bez od neho!!!!!

anatalia77
25. aug 2013

@jana939 a inak vy ste sa doma normálne búchali po rukách a nohách??lebo ak nie,tak neviem,prečo to toleruješ priateľovi ☹ čo myslíš ako sa budú cítiť tvoji rodičia,keď sa to jedného dňa prevalí?
keby sa to stalo mojej dcére,tak muž si vezme na paškál priateľa a je dcéru! neporodila som ju v bolestiach,aby sa ona potom nechala otĺkať ako žito.Dostala by také zaracha,kým by si neuvedomila,že je človek hodný lásky a nie bitky.

dedenini
25. aug 2013

@jana939 najprv mu to vrat, a este aj do tvare ked mu je luto, a povec mu ze sak snad nebudes mat modrinu..urcite ho lubis... chapem ze je tazke odist... nooo naozaj ako pisu vsetky ostatne , tak to ukonci... urcite to nebude lepsie... drzim palceky

lubikan
25. aug 2013

keby mi toto urobil..a este aj pred znamymi,kokoooos..ho zderiem s kose...taka facka mu leti pred kamaratmi,a vobec by mi nevadilo,ci jeho ego zahanbim,alebo nie...a vlastne ty ho kludne mozes aj udat..s modrinami na pohotovost a potom na policiu

anatalia77
25. aug 2013

nič v zlom,ale keď si všetky uvedomíme,ako pipleme tie naše krásavice/je toho plný koník/a ona si potom nájde magora,ktorý sa k nej správa ako k dobytku..až mi je zle.A ešte aj pochybuje.Kde vo výchove robíme chybu,dofrasa??

kiki68
25. aug 2013

prec od neho a este predtym si na neho kup nejaky dobry bic...ja som to takto jednemu ex spravila,mal podobne tendencie,tak ich mat prestal....skoncil s krvavym chrbatom a potom som sa nemala za co ospravedlnovat ja.... 😉 Vsetko sa da tolerovat,ale to s tym ten druhy musi suhlasit a nesmie mu to vadit. Toto povazujem za zaciatok domaceho nasilia...

mirka907
25. aug 2013

@jana939 kopni ho do riti, lebo toto milujuci chlap nespravi alebo ak si robis prdel, vypni komp a chod sa vyspat....zacni si zvykat na ranne vstavanie....skola sa uz blizi

ginger_fox
25. aug 2013

@jana939 sám Ti povedal, čo máš robiť, keď sa Ti to nepáči, ergo neviem, čo riešiš na MK, žeby zázrak?

saza007
25. aug 2013

@jana939 vsak ho len tak 'zo srandy' nahlas na policiu. 😠 😠 😠
Nemas o com rozmyslat, pobal sa a odid.