Problém s pediatrom v Leviciach

miroslavalv
4. sep 2015

Milé mamky , potrebovala by som radu , mám problém s bývalou pediatričkou mojich detí. Rozhodla som sa zmeniť pediatričku , jej reakcia bola hneď odmietavá, žijeme v malom meste kde je"boj o pacientov" a hlavne naša pediatrička je staršia pani doktorka ktorá nemá až tak veľa pacientov. Mám päť detí ktoré nie sú často choré väčšinou sa stretávame iba pri preventívnych prehliadkach alebo keď treba potvrdiť tábor. Nakoniec to akceptovala a povedala že mi teda dá zdravotné karty detí, no najskôr urobí preventívne prehliadky jeden syn 15 rokov v októbri , a najmladší 3 roky v januári , súhlasila som chcela som odísť V DOBROM. Lekárka urobila preventívky a dala mi karty detí , po príchode k novej lekárke sa zistilo že jednej dcérke chýbajú zdravotné záznamy od 0-3 rokov vrátane prepúšťacej správy z pôrodnice, doktorka si zdravotné záznamy po troch rokoch spájala spinkami , takže nám chýbajú všetky záznamy o návšteve o nej od narodenia do troch rokov. Po tomto zistení som hneď na druhý deň zašla za nou že nám chýbajú zdravotné záznamy no pani doktorka bola veľmi odmeraná , že u nej nie sú a zrejme som ich stratila ja ked som bola z dcérkou u nejakého odborného lekára, /bola som no asi pred štyrmi rokmi!!! / , a nič som z karty nestratila / ak vám vypadne jeden papier to si možno nevšimnete ale záznamy z troch rokov ????/ často sa u nej striedajú zdravotné sestričky , možnosť že sa záznamy mojej dcérky dostali do inej karty nepripúšťa, a ani ich nemieni hľadať že vraj nie je na to čas, z ordinácie som odišla s tým ,že jej dávam pár dní aby zdravotné záznamy pohľadali, chcela by som to vyriešiť po dobrom !!!! No ak sa nenájdu zvažujem podanie sťažnosti na úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou emoticon aj keď veľmi nerada, no inú možnosť asi nemám........ , možnosť , že by mi pohľadala a vytlačila chýbajúce záznamy z počítača neexistuje , pani doktorka píše rukou tak ako pred dvadsiatimi rokmi, emoticon ....Prosím o radu , ako by ste to riešili , mám nejakú možnosť vyriešiť môj problém s pediatričkou....????

regina22
4. sep 2015

všetky obvodáčkky píšu rukou

esterba
4. sep 2015

@regina22 Moja bývalá pediatrička používa počítač už 15 rokov, v malom okresnom meste. Moja súčasná píše rukou, ale tá má už cez 60. V každom prípade, zďaleka nie všetky nevedia, čo je zálohovanie.