Relaxujete hraním počítačových hier?

eva_eset
23. nov 2016

Môj drahý je niekedy typický chlap, v ktorom sa ukrýva malý chlapec, ktorý sa chce stále hrať. Nepúšťa si vláčiky, ani nestavia modely lietadiel, ale najradšej sa hrá počítačové hry.

Možno sa stalo vám alebo vašej polovičke, že sa vaša obľúbená hra zrazu spomalila či dokonca prerušila kvôli neodkladnej aktualizácii. ESET má pre vás jednoduché riešenie - hráčsky mód, ktorý umožňuje pozastaviť všetky pop-up okná, aktualizácie a vyťažujúce aktivity. Táto funkcia je aj súčasťou produktov v balíku ESET Family Security Pack: http://goo.gl/xUHHGq

Aké sú vaše obľúbené počítačové hry? Hrávate sa vôbec na počítači?

dadka_bb
23. nov 2016

Ahojky, tak moj muzicek veru drvi vsetky strategicke hry co sa daju stiahnut free.nie len ze je totalne nepricetny ked to hra,a to aj niekolko hodin bez pohnutia,ale aj napriek mojmu zakazu ( haha ) stale stahuje dalsie a dalsie z kadejakych stranok.a plni mi moj notebook. ten je uz totalne pomaly,ked sa hra tak ventilator tak huci a notebook prehriaty jak indukcia ked varim obed. Najnovsi ulovok ma taku hru ze osidluje planetu Mars hahah. Ach no niekedy by som bola fakt radsej keby na ten mars isiel osobne to osidlit 😀 ale uz som rozmyslala ze sformatujem notebook ale to by mi asi vymazalo uplne vsetky fotky a dokumenty.tak neviem ako sa tych hier zbavim

rockmefabulous
23. nov 2016

@dadka_bb notebook Vám ide pomaly lebo s tými hrami, čo sťahuje "free" do notebooku príde aj kopu vírusov a keď to nevyčistíte poriadnym antivírusovým programom, notebook stále viac a viac spomaľuje...tieto free hry nepotrebujú veľkú pamäť na hardisku, dokonca niekedy pri takých jednoduchých hrách je ich veľkosť zanedbateľná

aranel16
23. nov 2016

ktora mamicka hra hry, sup do skupiny mame radi dobre pc hry 😀

tyelde
23. nov 2016

Hravam, odkedy mam dieťa tak nie velmi casto...a najradšej Heroes of might & magic 🙂

sadul
23. nov 2016

nerelaxujeme, nepozname, nehrame, ruky od toho davame prec, vieme totiz co moze narobit nerozumne hranie pocitacovych hier...zazila som to na vlastnej kozi..

kupcovci
23. nov 2016

Ahoj ja sa nehram kedy pri dvoch deťoch ale manžel ši veru sem tam zahrá.

kvetinka75
23. nov 2016

nie, považujem to za stratu času a záťaž pre organizmus, radšej si pustím rádio a zacvičím si, alebo čítam knihu, či idem na prechádzku alebo sniekým na kávu

dorottka
23. nov 2016

Ano, mame playko, takze obcas si zahrame s drahym, najma proti sebe 🙂 Inak na hry az tak nie som, tiez mam radsej ine aktivity, ale chlapi vacsinou su, tak preco obcas neurobit radost? 🙂

lucik194
23. nov 2016

priznam sa hry ktore hravam su / boli: diamonts, potrubie, 1024, par strategickych ale na tie uz nie je cas, teraz tam maximalne nieco na 10-20 minut.... ale deti nechavame hravat sa cez vikend, obe 4 a 7 rocne, vyberu su vzdy nejaku obliekacku, pecenie kolacikov, pizze, lego, nieco primerane ich veku nechame ich tak 30 minut kazdu, resp. moze sa hrat aj dlhsie ale najprv vypocita par prikladov v appke resp da nejake cvicenie s anglictiny v appke a potom sa moze hrat.... je to uplne normalne IT technologie patria do sucasneho sveta a PC hry pre deti tiez, netreba deti separovat od takejto zabavy, lebo pridu do veku ked bude kazdy hrat a v skole sa budu bavit o takychto veciach, radsej pekne pomaly ked sa este daju ovplyvnit ako potom neskor hup a bude chciet hrat 3-4 hodiny.... ale aj tak este stale u nich prevladaju klasicke spolocenske hry na kartone....

biba12
23. nov 2016

Hráme Clash of Clans celá rodina. Sme v jednom klane manžel, deti a ja 🙂

timea7
23. nov 2016

Nie, nehram, ani ja, ani moj partner, mame mnozstvo inych konickov a zial, nestaci nam cas ani na vswtko to, co by sne chceli podniknut...

eva_eset
autor
23. nov 2016

@dadka_bb Ahoj, veru chlapi sú niekedy v tomto horší ako deti, ale čo už s nimi keď ich tak máme rady 😀
Vyskúšaj si skontrolovať notebook jednorazovým skenerom od ESET - ESET Online Scanner, aby si odhalila všetok malvér: https://www.eset.com/sk/domacnosti/produkty/onl...
Ak keď nechceš svoje zariadenie formátovať, nezabudni na zálohovanie dôležitých súborov 😉

kvetinka75
23. nov 2016

a ešte som zabudla hráme hry ale klasické nie PC, šach, človeče, karty a to skoro každý deň.

eva_eset
autor
23. nov 2016

Pre mnohých sú hry skvelým oddychom, pre iného sú zase veľkou neznámou. Musím sa priznať, že ja sa tiež počítačové hry veľmi nehrávam. V mobile však mám zopár osvedčených herných aplikácií, vďaka ktorým sa mi darí prežiť čakanie u doktora alebo dlhé cestovanie 🙂

eva_eset
autor
23. nov 2016

@biba12 @kvetinka75 Super, že ste našli také hry, ktoré bavia celú rodinu, či už sú to tie počítačové alebo klasické stolné 🙂

kvetinka75
23. nov 2016

jáj a zabudla som istý čas ale to bolo 4-5 rokov dozadu sme hrávali z času na čas na PC s dcérou neviem ako sa volala tá hra - bola miestnosť a v nej sme mali hľadať rôzne predmety. Tie boli napísané pod obrázkom v AJ. TAk som to brala ako výučbu AJ. A keď sme sa naučili slovíčka, čo trvalo niekoľko týždňov, už nás to prestalo baviť a skončili sme s tým.

javorinska
23. nov 2016

Mna nikdy nejako extra nebavili pocitacove hry. Ako ked sme boli este male deti tak s bratmi som sem tam hravala ale teraz uz vobec nie. Ale moj muz ten za pocitacom vie niekedy stravit aj cely den, len potom akurat nato ja mam kvalitne nervy

dankaa78
23. nov 2016

Evi,že váhaš 👌 ale len sem tam-mam rada escape the room a vtedy mi pomáha aj staršia dcéra👅

betunka39
23. nov 2016

Ja nehravan,uz na to nie je cas ani chut.Ored rokmi som rada hravaka taku hru,kde,strielalo kuriatja a vtaky,ktore vyketovali zo stromov.Ale moji synovia -to je ina kapitola.A nala som aj jednu hru v mobile Pou ,ale to je asi ine,to ma bavilo donedavna.

kornelia2210
23. nov 2016

Podľa mňa počítačové hry sú super, hlavne ja to beriem ako mojaalá chvíľka relaxu, kedže sa celý deň nezastavím a inak ak má tvoj muž rád hry odporúčam http://www.kuponyzdarma.sk/hej-sk, majú tam skvele hry, možno by to bol aj dobrý darček pod stromček

luz5
24. nov 2016

No, veru ja nemam cas na nieco take ani mysliet...aj manzel sa snazi, ma dost prace, ale na svoju aktualizovanu rocnu verziu Footbal Manager vzdy caka ako maly chlapec... teraz riesime ine starosti, ale bude trosku kludnejsie, urcite sa zacne po veceroch hrat 🙂

stepanka274
24. nov 2016

Ja vyslovene relaxujem 15az 20 min. hrami 2048 alebo subwey surfer, ale inak tym neminam svoj drahocenny cas, nastastie uz mam velke deti, ale ked som bola orig.mamicka na MD ,tak nebolo kedy. Ale ako prilezitostnu auperku som pc pouzivala

althejka
24. nov 2016

My so synom obcas hrame The Sims, staviame domy a nutime tych neborakov stale varit lievance. 😀

eva_eset
autor
24. nov 2016

@kornelia2210 ďakujem za tip, možno niečo využijem 😉

zuzkabeno
26. nov 2016

Ano, hrávam aj ja občas také jednoduchšie hry, niečo si pozriem aj o detí, čo ony hrajú a potom si to vyskúšam, ale nemám na to veľa času, skôr mi ide o to vyskúšať si to.

jabucko
27. nov 2016

Ja a moj manzel sme absolutne protipoly. Mna hry znervoznuju. Najdlhsie (rozumej 10 minut) som sa dokazala zabrat solitare par raz. Inak vobec.
Moj manzel naopak pri svojej oblubenej strategickej hre vie stravit dlhe hodiny, cele noci.