Ako dlho budú trvať bolesti v podbrušku?

zuzanka999
3. feb 2013

Som v 19-tom týždni a od začiatku tehotenstva mávam bolesti v podbrušku, sem tam také pichnutie, občas ich pociťujem pri chôdzi alebo ked si sadám, viem že sa mi zväčšuje maternica no chcem sa opýtať dokedy tieto bolesti pretrvávajú ... trvá to vari cele tehotenstvo ? Čakám prvé bábo takže si nie som istá. Ďakujem za odpovede 😀

zuzi0911
3. feb 2013

mna podbrusie ako na ms bolelo do donca 3 mesiaca.a taketo pichanie a podobne som mavala od toho cca 6 mesiaca.ono to uz asi neprejde

leanax
3. feb 2013

každé tehotenstvo je iné, ale ja som pri prvom mala bolesti úplne celé tehotenstvo a teraz pri druhom sem tam, ale ku koncu už častejšie... neboj zvykneš si nato...

hruska82
3. feb 2013

Ja taketo bolesti v podbrusku mam cely cas 🙂 Dr. mi hovori, ze je to tym, ze som vysoka, mam siroke boky a maly si nasiel miestecko hlboko v maternici....a ze sa mi tahaju slachy. Treba to len vydrzat a oddychovat, kym mozes 🙂 Ja som brala aj Magne B6 1x denne preventivne. Ku koncu to bude mozno horsie ale si myslim, ze stoji to za to ;) Krasne tehulkovanie!!!

andys11
4. feb 2013

no mne ked uz taketo pichanie, tahanie akoby krce zacali, uz nepresli do konca tehotenstva. a teraz zasa to iste, pri druhom mozno este horsie. ked to budes vnimat ako bolest, daj si tabletku magnezia.

hubka51
4. feb 2013

Ja mám momentálne tiež také bolesti 😒 a to hlavne keď dlhšie chodím, alebo stojím. Bola som u svojho tak mi povedal, že musím veľa oddychovať a malo by sa to dať doporiadku + 3x1tabletku magne B6.

miushak
4. feb 2013

ja som mala velmi silne bolesti v podbrusku asi tak do 4 mesiaca, potom to preslo ;) kazde tehotenstvo je jine, tak dufam sa ti to zlepsi!!

online0009
2. jan 2018

Ahojte mozte mi dakto poradit ? Mam strasne krče v pod brušku od včera niemožem ani chodit na dotik je citit že ho mam strašne bolavy ako keby ma operovali :( bolia ma aj boky je to neuveritelna silna bolest pomaha mi len ked lezim ani vstat niemožem neviem z čoho mam nepravidelnu menštruaciu či by aj stoho? :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre