Ako prebiehal váš tretí pôrod?

caline
8. máj 2013

Maminky, ktore uz mate tri deticky, velmi by ma zaujimalo, aky ste mali treti porod v porovnani s prvymi dvoma ? Ja som mala prve dva porody rychle a bezproblemove, ale aj napriek tomu, ze som tretorodicka, mam obavy, ako bude vyzerat treti...viem, ze kazdy porod je iny, ale rada by som vedela, ci u vas treti prebiehal podobne ako predchadzajuce alebo bol uplne iny... 🙂

kvietocek7
8. máj 2013

@caline ahoj, no moj treti bol neocakavane cisarsky takze to bol stres kedze om cely cas bola pripravena na prirodzeny. Den pred vyvolavackou na scane zistili,ze babo bolo otocene hlavickou pod mojim srdcom takze si tak povediac sedelo a keby to nezistia no neviem ako by to skoncilo 😖 😖
Ale urcite niet sa coho obavat 🙂 drzim palce

jaduska
8. máj 2013

U mňa bol každý pôrod úplné iný. Ten tretí bol zo všetkých najrýchlejší, pani doktorka dobehla z obeda práve keď už bola malá von 🙂

petratje
8. máj 2013

Toto veru zaujima aj mna 🙂 idem rodit 3 krat ale stresujem akoby to bol moj prvy porod 🙂 pri oboch som mala epiduralku,ale teraz musim bez nej tak vlastne ani neviem co ma caka...

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nicky07
8. máj 2013

prvý pôrod som mala vyvolávaný 2 dni po termíne. Začalo to ráno o siedmej vyvolávačkou, o druhej boli pravidelné bolesti o deviatej som bola na sale a malá sa mi narodila o 23.45h.bolesti sa dali vydržať, atvrdila som že radsej rodit ako k zubárovi :D druhý som mala vyvolávaný v 36tt. začalo to rano o siedmej vyvolávačkou no kedže to bolo ešte nezrelé tak to nijak nešlo, hrozilo že skončíme sekciou, no o 17.25 sa moj drobec narodil aj sám... 🙂 po tej to skúsenosti som sa ale bála znova otehotnieť no bábo sa po šiestich rokoch prihlasilo akosi samo. Celé tehotenstvo prebehlo uplne v pohodičke, síce som začala v 24tt krvácať a hrozil predčasný pôrod no nakoniec sme to ustáli a rodila som po termíne opäť vyvolávačkou. a to že som hovorila že horší pôrod ako ten druhý bol tak už byť nemože tak som sa mylila... najhorší bol u mna tretí...Išlo to ale strasne rýchlo o jedenastej sa zrazu spustili bolesti a boli každe dve minuty s trvanim takmer minútu. nedali mi ani vydýchnut. malý sa narodil o 13.44hod pomocou VE. A taktiež po pôrode som sa cítila asi najhoršie celú noc som mala pocit že ešte rodím, neskutočne ma bolela maternica ako by mi ju šlo vytrhnúť.. možno to bolo ale tými prostaglandínmy co mi dali ale tie bolesti v maternici mi opisovali potom všetky mamky troch detí čo poznám tak to tak asi má byť. Pre mňa teda najlepší prvý a najhorší čo sa týka dlžky druhý no bolestí určite tretí...

janinah
8. máj 2013

prvé dva spontánne a rýchle,tretí cisársky kvôli malému,mal 2x obtočenú šnúru okolo krku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre